środa, 23 sierpnia 2017
Dzisiaj są imieniny Apolinarego, Miły, Róży
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2833178
Dzisiaj:
339
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.81.46.194
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki 2014 - ŚKPP Buler Śrem - Kącik klubowy - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki 2014

 

Czerwiec
7 czerwca - II eliminacja MPS w Śremie
Startowało 51 drużyn

8. Piotr Milicki, Janusz Małaszczuk, Piotr Milicki jr.
11. Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak
23. Monika Małaszczuk, Lidia Marcinkowska
24. Krzysztof Bratek, Bartosz Milicki
36. Włodzimierz Marcinkowski, Krzysztof Piech, Przemysław Pruszak
49. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler



Maj

25 maja - Crédit Agricole Cup we Wrocławiu
Startowało 90 drużyn

30. Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit

25 maja - Mistrzostwa Wielkopolski dubletów w Lesznie
Startowało 45 drużyn

15. Elżbieta Stępniak, Janusz Stępniak
26. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler

24 maja - Centrope CUP w Wrocławiu
Startowały 63 drużyny

41. Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk, Andrzej Sztyler

 

10 maja - I eliminacja MPS w Dzierżoniowie
Startowało 55 drużyn

15. Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak
17. Krzysztof Bratek, Bartosz Milicki
20. Piotr Milicki, Janusz Małaszczuk
26. Włodzimierz Marcinkowski, Krzysztof Piech, Przemysław Pruszak
35. Monika Małaszczuk, Lidia Marcinkowska
48. Milicki Maciej, Michał Pieprzyk, Artur Ratajczak
50. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler

3 maja - Dublety w Czempiniu 
Startowało 29 drużyn
1. Krzysztof Bratek
2. Jolanta Milicka, Maciej Milicki
5. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
10. Michał Pieprzyk, Artur Ratajczak

 

Kwiecień

24 kwietnia - Puchar Polski Tripletów
Startowało 58 drużyny
8. Krzysztof Bratek, Bartosz Milicki
10. Piotr Milicki, Janusz Małaszczuk
15. Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak
16. Andrzej Sztyler
22. Milicki Maciej, Michał Pieprzyk, Artur Ratajczak
34. Monika Małaszczuk

13 kwietnia - Turniej dubletów w Luboniu
Startowało 28 drużyny
1. Krzysztof Bratek

05 kwietnia - Turniej dubletów o Puchar Starosty Śremskiego
Startowały 22 drużyny
5. Krzysztof Bratek
6. Piotr Milicki
8. Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk
11. Lidia Marcinkowska, Stefan Bartkowiak
17. Maciej Milicki
19. Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit
20. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler

Marzec

23 marca - Turniej dubletów w Żurawcu
Startowały 22 drużyny
1. Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk
3.  Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak
5. Maciej Milicki
6. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
12. Piotr Milicki
13. Janusz Stępniak, Marcin Barnak
14. Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit
15. Jan Zalewski, Rafał Zalewski
16. Lidia Marcinkowska, Włodzimierz Marcinkowski

16 marca 2014 Halowy Turniej dubletów w Boszkowie
Startowało 47 drużyn
5. Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
9. Krzysztof Bratek
12. Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk
28. Lidka Marcinkowska. Włodzimierz Marcinkowski

15 marca 2014 Halowy Turniej tripletów o Puchar PFP w Boszkowie
Startowały 42 drużyny
2. Piotr Milicki, Janusz Małaszczuk
8. Stefan Bartkowiak
10. Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit, Łukasz Starkiewicz
12. Paulina Dąbrowska, Krzysztof Bratek
18. Andrzej Sztyler

Luty

8 lutego 2014 Zimowy turniej tripletów na Litwie (Kowno)
Startowały 23 drużyny
10. Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak

9 lutego 2014 Zimowy turniej tripletów na Litwie (Kowno)
Startowało 25 drużyny
8. Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak

Styczeń

06 stycznia 2014 Król trzech nawierzchni (dzień trzeci)
Startowało 21 zawodniczek i zawodników
5. Krzysztof Bratek
7. Andrzej Sztyler
12. Teresa Sztyler
15. Stefan Bartkowiak
19. Jędrzej Bartkowiak

05 stycznia 2014 Król trzech nawierzchni (dzień drugi)
Startowało 17 zawodniczek i zawodników
5. Lidia Marcinkowska

6. Andrzej Sztyler
8. Mateusz Bartkowiak
9. Janusz Stępniak
11. Krzysztof Bratek
12. Stefan Bartkowiak
17. Jędrzej Bartkowiak

04 stycznia 2014 Król trzech nawierzchni (dzień pierwszy)
Startowało 17 zawodniczek i zawodników
3. Karol Kowalski
5. Stefan Bartkowiak
6. Tomasz Renkas
7. Zbigniew Pieprzyk
8. Krzysztof Bratek
9. Jędrzej Bartkowiak
10. Andrzej Sztyler
15. Teresa Sztyler


Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
5633

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
środa, 23 sierpnia 2017
235 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Apolinarego, Miły, Róży

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI