sobota, 25 marca 2017
Dzisiaj są imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2391848
Dzisiaj:
224
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.147.212.173
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki 2012 - ŚKPP Buler Śrem - Kącik klubowy - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki 2012

 

Grudzień

Turniej w Kopalni Soli w Kłodawie (dublety)
Startowało 36 ekip
6 miejsce Krzysztof Bratek
9-10 miejsce Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak
18 miejsce Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit
23 miejsce Piotr Milicki

Grand Prix w Jedlinie
Startowało 16 ekip
9 miejsce Leszek Złotowski

Listopad

Grand Prix w Jedlinie
Startowało 16 ekip

1
miejsce Leszek Złotowski

Październik

Mistrzostwa Europy Juniorów w Belgii
1 miejsce w strzale precyzyjnym Paweł Pieprzyk

Turniej o Puchar Starosty Leszczyńskiego(dublety)
Startowały 34 ekipy
3
miejsce Paweł Pieprzyk
6 miejsce Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
8 miejsce Leszek Złotowski
13 miejsce Lidka Marcinkowska, Arleta Neumann
17 miejsce Stefan Bartkowiak,
Mateusz Bartkowiak
?? miejsce Krzysztof Bratek, Jakub Grewling

Turniej w Dreźnie(triplety)
Startowało 31 ekip
3 miejsce Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk, Zbigniew Pieprzyk
9-16 miejsce Stefan Bartkowiak, Piotr Milicki

Wrzesień
Żagańskie dubety
Startowało 20 ekip
3 miejsce Paweł Peprzyk
11 miejsce Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak

Kozanowski dublety
Startowały 22 ekipy
9 miejsce Leszek Złotowski
18 miejsce Stefan Bartkowiak

Puchar Polski dubletów
Startowało 51 ekip
2 miejsce Leszek Złotowski
W eliminacjach:
14 miejsce Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk
15 miejsce Arleta Neumann
40 miejsce Paweł Pieprzyk

Mistrzostwa Polski Seniorów
3 miejsce w strzale przecyzyjnym Leszek Złotowski
10 miejsce w drużynówce Piotr Milicki, Leszek Złotowski

Sierpień

Mistrzostwa Polski Juniorów w Boguszowie Gorcach.
Startowało 11 ekip

drużynowo 4 miejsce (Jędrzej Bartkowiak, Dawid Szulgit, Łukasz Starkiewicz)
indywidualnie w strzale Jędrzej Bartkowiak miejsce 5-8 ( 26 pkt )

Grand Prix Polski tripletów w Katowicach
3 miejsce Paweł Pieprzyk

Mistrzostwa Polski Kobiet w Gibach
3 miejsce Monika Małaszczuk, Lidia Marcinkowska
5 miejsce Arleta Neumann

Nocny turniej dubletów w Mielnie
Startowało 55 ekip
3 miejsce Lidia Marcinkowska, Włodzimierz Marcinkowski
6 miejsce Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk
15 miejsce Stefan Bartkowiak, Paweł Pieprzyk
16 miejsce Leszek Złotowski
47 miejsce Jędrzej Bartkowiak

Mistrzostwa Śremu dubletów
Startowało 39 drużyn
W eliminacjach:
7 miejsce Leszek Złotowski
12 miejsce Piotr Milicki
31 miejsce Krzysztof Bratek, Jakub Grewling
33 miejsce Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk
34 miejsce Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
36 miejsce Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak

Mistrzostwa Śremu tripletów
Startowało 20 drużyn
2 miejsce Piotr Milicki, Leszek Złotowski
18 miejsce Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak, Mateusz Bartkowiak

 

Lipiec
Festiwal w Żywcu

Turniej tripletów

Turniej dubletów

Puchar Polski Mixtów w Łodzi
Startowało 27 dubletów

6 miejsce - Leszek Złotowski
9 miejsce - Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk
10 miejsce - Lidia Marcinkowska

VIII turniej dubletów o Puchar Burmistrza Czempiniu
Startowało 26 dubletów

2 miejsce - Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak
5 miejsce - Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler
7 miejsce - Krzysztof Bratek, Jakub Grewling
13 miejsce - Dawid Szulgit, Łukasz Starkiewicz
16 miejsce - Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk

Czerwiec
Turniej dubletów w Gorzowie Wlkp.

Startowało 11 dubletów

2 miejsce - Paweł Pieprzyk
6 miejsce - Arleta Neumann

Turniej singlistów w Gorzowie Wlkp.
Startowało 22 zawodników

2 miejsce - Paweł Pieprzyk
21 miejsce - Arleta Neumann

 

Maj

Centrope CUP Poland we Wrocławiu
Startowały 62 triplety
34 miejsce - Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Leszek Złotowski
48 miejsce - Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk, Andrzej Sztyler

I eliminacja MPS w Dzierżoniowie
Startowało 51 ekip
5 miejsce - Piotr Milicki, Leszek Złotowski
15 miejsce - Jędrzej Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak, Stefan Bartkowiak
23 miejsce - Krzysztof Bratek, Jakub Grewling, Rafał Zalewski
33 miejsce - Lidia Marcinkowska, Janusz Małaszczuk
36 miejsce - Paweł Pieprzyk
39 miejsce - Arleta Neumann
44 miejsce - Andrzej Sztyler, Włodzimierz Marcinkowski

Turniej dubletów w Ciechanowie
Startowało 40 dubletów
1 miejsce - Arleta Neuamann, Paweł Pieprzyk

Turniej singlistów w Śremie
Startowało 58 zawodniczek i zawodników
3 miejsce - Piotr Milicki
5 miejsce - Andrzej Sztyler
6 miejsce - Leszek Złotowski
8 miejsce - Paweł Pieprzyk
9 miejsce - Włodzimierz Marcinkowski
12 miejsce - Arleta Neumann
13 miejsce - Jakub Grewling
15 miejsce - Lidia Marcinkowska
20 miejsce - Janusz Małaszczuk
21 miejsce - Mateusz Bartkowiak
23 miejsce - Krzysztof Bratek
24 miejsce - Jan Zalewski
37 miejsce - Jędrzej Bartkowiak
39 miejsce - Piotr jr. Milicki
49 miejsce - Monika Małaszczuk
50 miejsce - Teresa Sztyler
51 miejsce - Łukasz Starkiewicz
55 miejsce - Dawid Szulgit



Kwiecień

VIII Międzynarodowy Festiwal Petanque
Turniej tripletów

Startowało 27 ekip
9 miejsce - Piotr Milicki, Leszek Złotowski
11 miejsce - Stefan Bartkowiak, Jędrzej Bartkowiak

Turniej dubletów
Startowało 58 ekip

5 miejsce Stefan Bartkowiak, Leszek Złotowski
19 miejsce Piotr Milicki
39 miejsce Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk
43 miejsce Lidia Marcinkowska, Włodzimierz Marcinkowski
50 miejsce Jędrzej Bartkowiak

Puchar Polski Tripletów 21 kwietnia
Startowały 44 ekipy
4 miejsce - Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak, Stefan Bartkowiak
15 miejsce - Piotr Milicki, Leszek Złotowski
17 miejsce - Jakub Grewling, Arleta Neumann, Krzysztof Bratek
27 miejsce - Jędrzej Bartkowiak
38 miejsce - Paweł Pieprzyk

Turniej dubletów w Bieżyniu INTERmedi@ CUP 14 kwietnia
Startowało 40 ekip
1 miejsce - Paweł Pieprzyk
4 miejsce - Lidia Marcinkowska, Włodzimierz Marcinkowski
7 miejsce - Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak
10 miejsce - Bratek Krzysztof, Jakub Grewling
12 miejsce - Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk
13 miejsce - Piotr Milicki
16 miejsce - Leszek Złotowski, Janusz Stępniak
25 miejsce - Jędrzej Bartkowiak

Marzec

Turniej dubletów o Puchar Prezydenta Leszna 4 marca
Startowało 57 ekip
3 miejsce - Piotr Milicki
7 miejsce - Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk
16 miejsce - Jakub Grewling, Krzysztof Bratek
17 miejsce - Zbigniew Pieprzyk
35 miejsce - Leszek Złotowski, Piotr Milicki jr.
42 miejsce - Jan Zalewski, Andrzej Sztyler


Halowy Puchar Polski tripletów w Lesznie 3 marca
Startowało 39 ekip
2 miejsce - Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk, Paweł Pieprzyk
9 miejsce - Piotr Milicki, Leszek Złotowski
16 miejsce - Krzysztof Bratek, Jakub Grewling, Rafał Zalewski
17 miejsce - Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak
27 miejsce - Jan Zalewski, Andrzej Sztyler, Karol Kowalski

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
6472

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
sobota, 25 marca 2017
84 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Bolka, Cezaryny, Marioli

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI