wtorek, 28 marca 2017
Dzisiaj są imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2399167
Dzisiaj:
39
Gości on-line:
2
Twoje IP:
54.158.86.243
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki 2011 - ŚKPP Buler Śrem - Kącik klubowy - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki 2011

 

Październik

Turniej dubletów "Wygraj Bulodrom" w Śremie
Startowało 12 ekip
1 miejsce - Zbigniew Pieprzyk
5 miejsce - Andrzej Sztyler, Leszek Złotowski
? miejsce - Rafał Zalewski
? miejsce - Paweł Pieprzyk
? miejsce - Janusz Stępniak

Turniej singlistów o Puchar Wójta Gminy Giby
Startowało 14 zawodników
3 miejsce - Stefan Bartkowiak

Turniej dubletów o Puchar Wójta Gminy Giby
Startowało 14 ekip
5 miejsce - Stefan Bartkowiak

 

Wrzesień

Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego
Startowało 30 ekip
6 miejsce - Rafał Zalewski, Jan Zalewski
7 miejsce - Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak
9 miejsce - Andrzej Sztyler, Leszek Złotowski

Mistrzostwa Polski Kobiet
Startowało 9 ekip
4 miejsce - Monika Małaszczuk, Lidka Marcinkowska
5 miejsce - Arleta Neumann

Puchar Polski dubletów
Startowało 45 ekip
Paweł Pieprzyk -
Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak - eliminacje
Jędrzej Bartkowiak - eliminacje
Andrzej Sztyler, Leszek Złotowski - eliminacje

Mistrzostwa Polski Seniorów w Żywcu
Startowało 16 ekip z eliminacji
3 miejsce w strzale precyzyjnym - Stefan Bartkowiak
3 miejsce drużynowo - Paweł Pieprzyk
7 miejsce drużynowo - Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak

Sierpień

Mistrzostwa Polski Juniorów w Gorzowie Wlkp.
1 miejsce w strzale precyzyjnym - Paweł Pieprzyk
1 miejsce drużynowo - Paweł Pieprzyk 

Lipiec

Międzynarodowy Festiwal (dublety) w Żywcu
Startowały 84 ekipy
3 miejsce - Paweł Pieprzyk
17 miejsce - Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk 

Międzynarodowy Festiwal (triplety) w Żywcu
Startowały 52 ekipy
12 miejsce - Arleta Neumann
21 miejsce - Paweł Pieprzyk, Zbigniew Pieprzyk

Turniej dubletów o Puchar Kazimierza Zająca w Liskowie
Startowało 36 ekip
2 miejsce - Paweł Pieprzyk
5-8 miejsce - Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk
27 miejsce - Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk
29 miejsce - Lidka Marcinkowska, Włodek Marcinkowski

III eliminacja MPS w Liskowie
Startowało 40 ekip
3 miejsce - Paweł Pieprzyk
8 miejsce - Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak
24 miejsce - Jan Zalewski, Rafał Zalewski, Andrzej Sztyler
29 miejsce - Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk

Klubowe Mistrzostwa Polski w Śremie
1 miejsce w II lidze i awans
Skład drużyny:
Arlata Neumann, Lidka Marcinkowska, Włodzimierz Marcinkowski, Karol Kowalski, Janusz Stępniak, Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Paweł Pieprzyk, Andrzej Sztyler, Rafał Zalewski, Jan Zalewski.

Czerwiec

Puchar Polski Par Mieszanych
Startowało 31 ekip
9 miejsce - Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk

Otwarte Mistrzostwa Śremu singlistów
Startowało 90 zawodników i zawodniczek
2 miejsce Paweł Pieprzyk
10 miejsce Rafał Zalewski
26 miejsce Arleta Neumann
36 miejsce Włodzimierz Marcinkowski
38 miejsce Andrzej Sztyler
43 miejsce Janusz Małaszczuk
53 miejsce Marcinkowska Lidia
76 miejsce Janusz Stępniak

II eliminacja MPS w Śremie
Startowało 48 ekip
4 miejsce - Jan Zalewski, Rafał Zalewski, Andrzej Sztyler
7 miejsce - Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Janusz Stępniak
12 miejsce - Paweł Pieprzyk

Maj

II Turniej o Puchar Burmistrza Jedliny
Startowały 54 ekip
39 miejsce - Paweł Pieprzyk, Jan Zalewski
40 miejsce - Arleta Neumann, Andrzej Sztyler

I eliminacja MPS w Dzierżoniowie
Startowało 51 ekip
8 miejsce - Bartkowiak Team(Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
20 miejsce - Arleta Neumann
28 miejsce - Paweł Pieprzyk
43 miejsce - Jan Zalewski, Karol Kowalski, Rafał Zalewski

Puchar Polski Tripletów we Wrocławiu
Startowały 42 drużyny
2 miejsce - Bartkowiak Team(Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
8 miejsce - Jędrzej Bartkowiak startujący w ekipie Balcerek R.
20 miejsce - Arleta Neumann startująca w ekipie Hańczuk W.
22 miejsce - Paweł Pieprzyk
23 miejsce - Rafał Zalewski, Andrzej Sztyler

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tripletów(turniej pocieszenia PP)
Startowało 27 drużyn
1. Paweł Pieprzyk

Trzeciomajowe Single w Śremie
Startowało 54 zawodników
1. Paweł Pieprzyk
10. Andrzej Sztyler
11. Arleta Neumann
17. Jan Zalewski
18. Janusz Małaszczuk
19. Mateusz Bartkowiak
24. Monika Małaszczuk
36. Rafał Zalewski
43. Stefan Bartkowiak

Międzynarodowy Festiwal Petanque w Jedlinie Zdrój(dublety)
Startowało 48 dubletów
10. Śrem Zdrój (Paweł Pieprzyk)
27. Irma (Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)


Kwiecień

Międzynarodowy Festiwal Petanque w Jedlinie Zdrój(triplety)
5 miejsce - Irma(Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk, Zbigniew Pieprzyk)

Turniej Tripletów o Puchar Burmistrza Boguszowa-Gorców
2 miejsce - Młode Koty(Paweł Pieprzyk)


INTERmedi@ Cup o Puchar Burmistrza Bieżynia
Startowały 34 dublety
2 miejsce - Bartkowiak Team(Stefan i Mateusz Bartkowiak)
3 miejsce - Buler (Janusz Stępniak, Rafał Zalewski)
7 miejsce - Mar-Inter (Przemek Pruszak)
9 miejsce - MJM (Monika i Janusz Małaszczuk)
10 miejsce - Tydzień Team (Andrzej Sztyler, Jan Zalewski)
22 miejsce - INTERmedi@ (Katarzyna Bartkowiak)
25 miejsce - Juniorzy (Jędrzej Bartkowiak)
30 miejsce - Liderson (Lidka i Włodek Marcinkowski)

Marzec

Halowy Puchar Polski tripletów w Lesznie.
Startowało 46 tripletów
8 miejsce - Bartkowiak Team(Stefan, Mateusz oraz Janusz Stępniak)
9 miejsce - Młode Koty(Paweł Pieprzyk)
17 miejsce - Tydzień Team(Jan i Rafał Zalewscy oraz Andrzej Sztyler)
22 miejsce - Irma (Arleta Neumann)

Halowy turniej dubletów o puchar Prezydenta Leszna.
Startowały 63 dublety.
Play-off
16-32 Irma(Arleta Neumann),
Tydzień Team(Andrzej Sztyler, Karol Kowalski)
53 miejsce Bartkowiak Team(Katarzyna i Stefan Bartkowiak)
54 miejsce Juniorzy(Jędrzej Bartkowiak)

Luty

Turniej pokazowy dubletów soft petanque w Gorzowie Wlkp.
Startowało 8 dubletów w turnieju głównym.
1 miejsce - CS (Paweł Pieprzyk)
2 miejsce - Buler Śrem (Arleta Neumann, Stefan Bartkowiak)

INTERmedi@ Cup o Puchar Burmistrza Dolska soft petanque
Startowało 13 dubletów.
2 miejsce - Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)
5 miejsce - IRMA Team (Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk)
12 miejsce - Juniorzy (Jędrzej Bartkowiak)

Styczeń

Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Kwidzyna soft petanque
Startowało 30 zawodników.
1 miejsce - Stefan Bartkowiak
5 miejsce - Jędrzej Bartkowiak
16 miejsce - Mateusz Bartkowiak

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
7471

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
wtorek, 28 marca 2017
87 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Anieli, Kasrota, Soni

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI