wtorek, 28 marca 2017
Dzisiaj są imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2399141
Dzisiaj:
38
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.158.86.243
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki 2010 - ŚKPP Buler Śrem - Kącik klubowy - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki 2010

 

Starty i wyniki osiągane w turniejach przez zawodników ŚKPP "Buler"

Sierpień

Pożegnanie wakacji w Ciechanowie - miksty
1. Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz)

19 Holstentorturnier w Lübeck-Travemünde(Niemcy)
Turniej dubletów (512 ekip)
Grupa A 
Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak(4 zwycięstwa, 1 porażka)
Grupa C
Jędrzej Bartkowiak (3 zwycięstwa, 2 porażki)
Turniej tripletów(256 ekip)
Grupa C
Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak(3 zwycięstwa, 2 porażki)

Mistrzostwa Polski Tripletów
3. Młode Koty(Paweł Pieprzyk
5-8 Irma i My(Arleta Neumenn, Zbigniew Pieprzyk)
Strzał precyzyjny:
2. Paweł Pieprzyk

Mistrzostwa Śremu tripletów (startowało 28 ekip)
5-8
Młode Koty (Paweł Pieprzyk)
9-16
Irma i My (Arleta Neumenn, Zbigniew Pieprzyk)
Eliminacje:
Bartkowiak Team

Mistrzostwa Śremu dubletów (startowały 43 ekipy)
9-16.
Dwa Rafały (Rafał Zalewski_
Irma Team ( Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)
Eliminacje:
Śledziki (Janusz Stępniak, Stefan Bartkowiak)
Juniorzy (Jędrzej Bartkowiak)

Lipiec

Międzynarodowy turniej dubletów w Kownie (startowało 35 dubletów)
12.Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz)

Międzynarodowy turniej tripletów w Kownie (startowało 27 ekip)
5.Farhen-Giby (Stefan Bartkowiak)
14.Gibusy II (Jędrzej Bartkowiak)
21.Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz)

Turniej mixtów w Gibach (startowało 10 par)
7.Stefan Bartkowiak
8.Katarzyna Bartkowiak
9.Jędrzej Bartkowiak

Nocny turniej dubletów w Gibach (startowało 8 par)
1. KS (Stefan Bartkowiak)
6. KM (Katarzyna Bartkowiak)

Turniej triletów w Gibach (startowało 9 par)
3. Bartkowiak Team ( Katarzyna Bartkowiak, Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)
6. Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz)

Puchar Polski par mieszanych (startowało 39 par)
I miejsce IRMA Team (Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk)
W eliminacjach startowali Monika Małaszczuk oraz Janusz Małaszczuk

Turniej dubletów w Liskowie (startowało 20 par)
7. Białe Giby (Ryszard Mosiewicz)
11. Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz)

III eliminacja MPS w Liskowie (startowało 37 ekip)
3. IRMA i My (Zbyszek Pieprzyk)
9. Młode Koty (Paweł Pieprzyk)
18. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
20. Buler Śrem (Jan Zalewski, Rafał Zalewski, Andrzej Sztyler)
35. Gibusy (Iza Bieluczyk, Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz, Jędrzej Bartkowiak)

Klubowe Mistrzostwa Polski
III liga gr. A
I miejsce i awans do II ligi
Klub reprezentowali:
Bartkowiak Mateusz, Bartkowiak Stefan, Neumann Arleta, Pieprzyk Paweł, Pieprzyk Zbigniew, Stępniak Janusz, Sztyler Andrzej, Zalewski Jan, Zalewski Rafał

Czerwiec

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Gorzowie Wlkp.
2 miejsce w turnieju drużynowym - Mateusz Bartkowiak

Mistrzostwa Polski Juniorów w Gorzowie Wlkp.
1 miejsce w turnieju drużynowym - Paweł Pieprzyk
1 miejsce w strzale precyzyjnym - Paweł Pieprzyk ( 37 pkt)

Avocado CUP w Pradze ( triplety z udziałem 87 drużyn)
20. IRMA Team (Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk, Zbigniew Pieprzyk)
73. Bartkowiak Team (Katarzyna Bartkowiak, Jędrzej Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)

II eliminacja MPS w Śremie - 61 tripletów
10. Młode Koty (Paweł Pieprzyk)
12. Buler Śrem (Jan Zalewski, Rafał Zalewski, Karol Kowalski, Andrzej Sztyler)
36. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
39. IRMA i My (Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)
58. Gibusy i Juniorzy (Jędrzej Bartkowiak, Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz)
59. BMP ( Przemek Pruszak, Monika Małaszczuk, Janusz Małaszczuk)

Indywidualne Mistrzostwa Śremu - 116 uczestników
3. Paweł Pieprzyk
6. Arleta Neumann
11. Andrzej Sztyler
20. Zbigniew Pieprzyk
41. Rafał Zalewski
44. Stefan Bartkowiak
53. Jan Zalewski
55. Karol Kowalski
66. Ryzard Mosiewicz
71. Monika Małaszczuk
77. Janusz Stępniak
83. Janusz Małaszczuk
92. Lidia Marcinkowska
98. Włodzimierz Marcinkowski
101. Andrzej Mosiewicz
114. Jędrzej Bartkowiak

Maj

Mistrzostwa Polski szkół gimnazjalnych w Dębicy
1.Gimnazjum nr 1 w Śremie (Paweł Pieprzyk)

Mistrzostwa Wielkopolski dubletów w Lesznie - ( 26 ekip )
3. IRMA Team (Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)
5. As w rękawie (Jan Zalewski)
6. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)
7. Buler Śrem (Karol Kowalski, Andrzej Sztyler)

Turniej singlowy w Gibach - ( 17 uczestników )
2. Stefan Bartkowiak
3. Mateusz Bartkwowiak

Czempińska Wiktoria - dublety ( 21 ekip )
1. KAMA (Mateusz Bartkowiak)
2. Zakaz Kulania (Paweł Pieprzyk)
3. Bartkowiak Team (Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
5. IRMA Team (Zbigniew Pieprzyk)
6. MJT (Monika Malaszczuk, Janusz Małaszczuk)
7. Okonie ( Jan Zalewski, Rafał Zalewski)
12. Rozpacz Rywala (Teresa Sztyler, Andrzej Sztyler)
15. Juniorzy (Jędrzej Bartkowiak)

Centrope Cup w Jedlinie Zdrój z udziałem 71 tripletów
11. POL 22 (Paweł Pieprzyk)
53. POL 23 (Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)

I eliminacja MPS we Wrocławiu (Kozanów) z udziałem 66 tripletów
10. IRMA i MY (Arleta Neumann, Zbigniew Pieprzyk)
13. Młode Koty (Paweł Pieprzyk)
23. Buler Śrem (Andrzej Sztyler, Karol Kowalski, Rafał Zalewski, Jan Zalewski)
38. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)

Trzeciomajowe single w Śremie z udziałem 54 zawodników i zawodniczek
3. Jan Zalewski
7. Monika Małaszczuk
12. Karol Kowalski
13. Janusz Małaszczuk
14. Janusz Stępniak
16. Arleta Neumann
18. Paweł Pieprzyk
19. Stefan Bartkowiak
23. Rafał Zalewski
24. Andrzej Sztyler
27. Zbyszek Pieprzyk
43. Teresa Sztyler
54. Jędrzej Bartkowiak

Międzynarodowy Festiwal Petanque w Jedlinie Zdrój
Triplety z udziałem 34 ekip
16. Bartkowiak Team ( Jędrzej Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)
Dublety z udziałem 50 ekip
16. Bartkowiak Team ( Jędrzej Bartkowiak, Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)

Kwiecień
Turniej o Puchar Konsulatu Francuskiego w Gdańsku z udziałem 28 dubletów
2. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak)
19. Bartkowiak Team II (Jędrzej Bartkowiak)

Puchar Polski tripletów we Wrocławiu z udziałem 57 ekip
11. IRMA Team (Arleta Neumann, Zbyszek Pieprzyk, Rafał Zalewski)
13. Młode Koty z Pawłem Pieprzykiem w składzie
21. Laski z Jędrzejem Bartkowiakiem w składzie
22. Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiaki, Stefan Bartkowiak)

Marzec
IV INTERmedi@ Cup o Puchar Burmistrza Śremu w Jaszkowie
Startowały 24 triplety.
8 miejsce - Bartkowiak Team (Mateusz Bartkowiak, Stefan Bartkowiak, Janusz Stępniak)
11 miejsce - IRMA Team (Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk, Zbyszek Pieprzyk, Rafał Zalewski)
14 miejsce - Tydzień Team (Andrzej Sztyler, Jan Zalewski)
22 miejsce - MJT (Monika Małaszczuk, Teresa Sztyler, Janusz Małaszczuk)
24 miejsce - Nivea Polska (Katarzyna Bartkowiak, Jędrzej Bartkowiak, Przemek Pruszak)

Luty
Cykl turniejów Koniec Zimy(triplety, dublety, single) z udziałem 30 zawodników:

3. Paweł Pieprzyk
4. Stefan Bartkowiak
5. Rafał Zalewski
6. Andrzej Sztyler
7. Jan Zalewski
8. Teresa Sztyler
9. Zbigniew Pieprzyk
11. Arleta Neuman
13. Janusz Stępniak
15. Mateusz Bartkowiak
17. Janusz Małaszczuk
24. Jędrzej Bartkowiak

Styczeń
Udział Mateusza i Stefana Bartkowiaków w turnieju 24h w szwedzkim Hoganah
W gronie 80 ekip uplasowali się na 64 miejscu.

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
7619

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
wtorek, 28 marca 2017
87 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Anieli, Kasrota, Soni

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI