czwartek, 23 lutego 2017
Dzisiaj są imieniny Damiana, Romana, Romany
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
ŁSSP Synergy
Petanque
Lapetarde
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2303121
Dzisiaj:
50
Gości on-line:
2
Twoje IP:
54.211.247.249
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - terminarz II runda - 2014 - Halowa liga w Nochowie - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- terminarz II runda

 

Terminarz rozgrywek

Wolne terminy, czyli dni w których nie ma planowanych spotkań należy rozegrać zaległe spotkania z I rundy. Uprasza się o zdyscyplinowanie drużyn biorących udział w rozgrywkach.

II RUNDA

Środa 19 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  13

:

  07

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  12

:

  13

3

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  04

:

  13

Czwartek 20 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  05

:

  13

2

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  09

3

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  06

Piątek 21 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

  13

:

  07

2

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

  04

:

  13

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

  13

:

  05

 


Poniedziałek 24 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  00

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  08

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  13

:

  03

Wtorek 25 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  08

:

  13

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  03

:

  13

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

  06

:

  13

Środa 26 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  02

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  04

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  02

:

  13

 


Poniedziałek 3 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  13

:

  07

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  11

:

  13

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  13

:

  06

Wtorek 4 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  08

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  12

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

  10

:

  13

Środa 5 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  04

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  04

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  13

:

  03

 


Poniedziałek 10 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  09

:

  13

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  08

:

  13

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  12

:

  13

Wtorek 11 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  07

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  12

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  09

:

  13

Środa 12 marca 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  04

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  03

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

  09

:

  13

Uwaga !!!

Kilka uwag dla uczestników dot. zasad gry.

Pierwszy pojedynek z danego dnia rozpoczyna się o godz.17:30, wskazane jest żeby dwa pierwsze zespoły z danego dnia stawiały się na halę min. 15 minut przed rozpoczęciem meczu.

Drugi mecz grać będzie zwycięzca(taka nagroda za wygraną) z pierwszego meczu z kolejną na ten dzień wyznaczoną drużyną.

Trzeci pojedynek z danego dnia gra przegrany z pierwszego meczu oraz drużyna która dojechała na drugi mecz. Limit czasu na mecz 60 minut plus rzut koszonem.

Odległości rzuconego koszona od krawędzi boiska to 50 cm od boków i 100 cm od końcowych linii. Reszta zasad zgodnie z regulaminem gry w petanque. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt.

O końcowym sukcesie w rozgrywkach decydować będzie ilość zwycięstw, a następnie bilans małych punktów.

 

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
4615

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
czwartek, 23 lutego 2017
54 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
imieniny
Damiana, Romana, Romany

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI