wtorek, 22 sierpnia 2017
Dzisiaj są imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2829178
Dzisiaj:
303
Gości on-line:
5
Twoje IP:
54.167.232.42
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - terminarz I runda - 2014 - Halowa liga w Nochowie - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- terminarz I runda

 

Halowa liga dubletów w Nochowie

1.Piotr Milicki/Sławomir Łuszczewski
2.Tadeusz Tomczak/Piotr Sobolewski
3.Monika Małaszczuk/Janusz Małaszczuk
4.Stefan Bartkowiak/Janusz Stępniak
5.Artur Ratajczak/Michał Pieprzyk
6.Andrzej Włodarczak/Maciej Rochowiak
7.Jacek Boinski/Witold Bartkowiak
8.Andrzej Sztyler/Krzysztof Bratek
9.Mirosław Misiorny/Leszek Klinowski

 

Terminarz rozgrywek

I RUNDA

Poniedziałek 20 stycznia 2014r.

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

03

:

13

2

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

08

:

13

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

13

:

10

Wtorek 21 stycznia 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

13

:

09

2

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

01

:

13

3

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

13

:

01

Środa 22 stycznia 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

01

:

13

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

13

:

08

3

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

13

:

09

II runda

Poniedziałek 27 stycznia 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

13

:

06

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

13

:

10

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

13

:

09

Wtorek 28 stycznia 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

12

:

13

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

13

:

03

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

13

:

07

 Środa 29 stycznia 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  07

:

  13

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

13

:

07

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  13

:

  11

III runda
Poniedziałek 3 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

12

:

09

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

  12

:

  13

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  04

:

  13

Wtorek 4 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

 06

:

 13

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

 13

:

 04

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

 13

:

 07

Środa 5 luty 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  06

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  06

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

  13

:

  06

IV runda
Poniedziałek 10 lutego 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

 02

:

 13

2

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

:

Stefan Bartkowiak
Janusz Stępniak

 13

:

 04

3

Monika Małaszczuk
Janusz Małaszczuk

:

Andrzej Sztyler
Krzysztof Bratek

 11

:

 13

Wtorek 11 lutego 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

  13

:

  06

2

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

:

Artur Ratajczak
Michał Pieprzyk

13

:

04

3

Piotr Milicki
Sławomir Łuszczewski

:

Mirosław Misiorny
Leszek Klinowski

  13

:

  12

Środa 12 lutego 2014

lp.

drużyna

 

drużyna

 

 

 

1

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  05

2

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

:

Andrzej Włodarczak
Maciej Rochowiak

  13

:

  05

3

Tadeusz Tomczak
Piotr Sobolewski

:

Jacek Boinski
Witold Bartkowiak

  13

:

  04

Uwaga !!!
Kilka uwag dla uczestników dot. zasad gry.

Pierwszy pojedynek z danego dnia rozpoczyna się o godz.17:30, wskazane jest żeby dwa pierwsze zespoły z danego dnia stawiały się na halę min. 15 minut przed rozpoczęciem meczu.

Drugi mecz grać będzie zwycięzca(taka nagroda za wygraną) z pierwszego meczu z kolejną na ten dzień wyznaczoną drużyną.

Trzeci pojedynek z danego dnia gra przegrany z pierwszego meczu oraz drużyna która dojechała na drugi mecz.

Limit czasu na mecz 60 minut plus rzut koszonem.

Odległości rzuconego koszona od krawędzi boiska to 50 cm od boków i 100 cm od końcowych linii.

Reszta zasad zgodnie z regulaminem gry w petanque.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt.

O końcowym sukcesie w rozgrywkach decydować będzie ilość zwycięstw, a następnie bilans małych punktów.

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
5625

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
wtorek, 22 sierpnia 2017
234 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Cezarego, Marii, Zygfryda

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI