wtorek, 28 marca 2017
Dzisiaj są imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2399121
Dzisiaj:
38
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.158.86.243
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - lista startowa - Turniej petanque w Kłodawie 2013 - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- lista startowa

 

Lista startowa uczestników zawodów w Kłodawie - 22.03.2013r.

1. Słowacja 1 - Jozef Chalupcik (P.A.F Martin), Simona Bellová (Žilpek)
2. Słowacja 2 - Igor Šurin, Timka Šurinová (Žilpek)
3. Ukraina 1 - Petro Hoys / Alexandra Shevchenko(Uzgorod)
4. Ukraina 2 - Igor Zaslavsky / Ludmila Fedoryshyna(Uzgorod)
5. Ukraina 3 - Inna Hoys / Oksana Shtefanyo(Uzgorod)
6. Czechy 1 - BUKOVČÍK JAN / POLÁCH LIBOR (Albrechtice)
7. Czechy 2 - ŠEVČÍK JAROSLAV / VAJČOVEC KAMIL (Albrechtice)
8. Litwa 1 - Žydrūnas Šlajus, Tomas Šumskas
9. Litwa 2 - Laima Alšauskienė, Paulius Alšauskas
10. Estonia 1 - Eve Oidsalu, Kaido Kopel
11. Estonia 2 - Priit Koppel, Marek Kolk

12. Polska 1 - Mariusz Stawicki, Hubert Kilian (Ciechan Ciechanów)
13. Polska 2 - Zbigniew Niemczyk, Grzegorz Zybert (ULE-BOULES W-wa)
14. Polska 3 - Jurek Siara(KP Jedlina), Ryszard Kowalski(Broen Karo Dzierżoniów)
15. Polska 4 - Piotr Milicki, Piotr jr. Milicki,  Sławomir Łuszczewski (Buler Śrem, ŚKP)
16. Polska 5 - Janusz Stępniak, Kamil Ladaczek (Buler Śrem, Sokół Wrocław)
17. Polska 6 - Marek Markiewicz, Radosław Banaszkiewicz (UPKS Bula)
18. Polska 7 - Jan Neugebauer, Ireneusz Klunder (CHTPF)
19. Polska 8 - Marek Cieśla, Michał Zamoyski (Sokół Wrocław)
20. Polska 9 - Małgorzata Kołodziej, Janusz Roni (Sokół Wrocław)
21. Polska 10 - Andrzej Chwiałkowski, Wiesław Bobik (Kłodawa)
22. Polska 11 - Krzysztof Kopczyński, Jacek Szydłowski (Kłodawa)
23. Polska 12 - Jędrzej Bartkowiak(Buler Śrem), Jakub Kościelski (CHTPF)
24. Polska 13 - Czesław Selke, Zbigniew Szyszka (CHTPF)
25. Polska 14 - Maciej Milicki, Paweł Milicki(ŚKP, Buler Śrem)
26. Polska 15 - Daniel Bagiński, Zdzisław Cilindź (Broen Karo Dzierżoniów)
27. Polska 16 -
Ewa Rybakowska, Radosław Gólcz (CHTPF)
28. Polska 17 - Wiktoria Rutkowska, Marcin Rutkowski (UPKS Bula)
29. Polska 18 - Marcin Kutyła. Bernard Challe (Katowice)
30. Polska 19 - Łukasz Kudła, Dominik Pilarski ( Słowianka Gorzów Wlkp.)
31. Polska 20 - Artur Bobiński, Rafał Kilian (Ciechan Ciechanów)
32. Polska 21 - Andrzej Frątczak, Tadeusz Zapałowski(Koło)
33. Polska 22 - Jan Porosa, Andrzej Witkowski (Koło)
34. Polska 23 - Mariola Łukomska, Grzegorz Dróżdż (Ule-Boules W-wa)
35. Polska 24 -Włodzimierz Szałek, Ireneusz Czaja (CHTPF)

36. Polska 25 - Dawid Żądło, Łukasz Święch (KP Myślenice)

37. Polska/Litwa - Henryk Tchórz, Zylwinas Neliubsys (Litwa)
38. Polska/Turcja - Maciej Żłobiński, Senih Demirgil



Uwaga!
Lista zamknięta jeżeli chodzi o ilość drużyn. Gdyby się okazało że ktoś zrezygnował będziemy informować.

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
4969

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
wtorek, 28 marca 2017
87 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Anieli, Kasrota, Soni

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI