sobota, 24 czerwca 2017
Dzisiaj są imieniny Danuty, Jana, Janiny
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2660206
Dzisiaj:
296
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.80.234.9
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki - Zimowa Liga Petanque 2011/2012 - Leszczyńska Liga Petanque - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki

 

XVII runda - 11.04.2011r
Tulipany - Szudra Team 6:0(52:0)
A To My - Jajcarze 3:3(42:42)
Marsylia - Oboboki 6:0(52:20)
FSWO - Z Gór My Syny 6:0(52:34)
JMP - Wodzu Prowadź 2:4(35:48)
Pogromcy - Bizony 6:0(52:36)
Osieczna - Gryzlli 4:2(42:37)
Oj - Nudel Team 6:0(52:29)

XVI runda - 04.04.2011r
Osieczna - Tulipany 5:1(47:31)
A To My - Nudel Team 6:0(52:17)
Pogromcy - Marsylia 4:2(45:41)
Jajcarze - JMP 6:0(52:19)
FSWO - Wodzu Prowadź 6:0(52:28)
Gryzlli - Obiboki 6:0(52:21)
Mamuty - Oj 4:2(49:26)

zaległe spotkanie:
Wodzu Prowadź - Szudra Team 6:0(52:0)

XV runda - 28.03.2011r
Tulipany - Oj 6:0(52:26)
Marsylia - Nudel Team 5:1(51:44)
Bizony - Szudra Team 6:0(52:0)
Gryzlli - Wodzu Prowadź 5:1(48:27)
Jajcarze - Pogromcy 4:2(49:34)
JMP - Z Gór My Syny 4:2(43:37)
Mamuty - Osieczna 6:0(52:6)
A To My, Obiboki, FSWO - pauzowali

XIV runda - 21.03.2011r.
Mamuty - Marsylia 3:3(42:43)
Bizony - Tulipany 5:1(23:50)
A To My - Wodzu Prowadź 6:0(52:33)
Szudra Team - Jajcarz 0:6(28:52)
Nudel Team - JMP 4:2(44:28)
FSWO - Obiboki 4:2(47:33)
OJ - Osieczna 6:0 (52:0)
Gryzlli - Z Gór My Syny 6:0(52:29)
pauzowali Pogromcy

XIII runda - 14.03.2011r.
Marsylia - Gryzlli 5:1(50:33)
FSWO - Mamuty 6:0(52:21)
A To My - Z Gór My Syny 4:2(39:29)
Obiboki - JMP 5:1(49:31)
Nudel Team - Szudra Team 4:2(47:30)
Wodzu Prowadź - Pogromcy 5:1(46:38)
Jajcarze - Osieczna 4:2(49:49)
Oj - Bizony 4:2(37:38)
Tulipany pauzowały

XII runda - 07.03.2011r.
1.A To My - Obiboki 4:2(48:32)
2.FSWO - Nudel Team 6:0(52:31)
3.JMP - Mamuty 6:0(52:0)
4.Oj - Gryzlli 1:5(35:48)
5.Pogromcy - Z Gór My Syny 5:1(51:37)
6.Bizony - Osieczna 1:5(40:49)
7.Jajcarze - Tulipany 5:1(49:43)

XI runda - 28.02.2011r.
1.Oj - Jajcarze 3:3 (44:46)
2.Gryzlli - JMP 6:0 (52:0)
3.A To My - Mamuty 1:5 (29:43)
4.Tulipany - Nudel Team 6:0 (52:29)
5.Wodzu Prowadź - Osieczna 4:2 (45:36)
6.Pogromcy - Obiboki 5:1 (51:43)
7.Z Gór My Syny - Szudra Team 6:0 (52:0)
8.FSWO - Bizony 5:1 (47:22)

X runda - 21.02.2011r.
1.FSWO - Oj 6:0 (52:26)
2.Nudel Team - Bizony 6:0 (52:26)
3.A To My - Marsylia 6:0 (52:0)
4.Wodzu Prowadź - Tulipany 3:3 (38:37)
5.Mamuty - Pogromcy 6:0 (52:27)
6.Z Gór My Syny - Osieczna 6:0 (53:33)
7.Szudra Team - Obiboki 3:3 (47:44)
8.Gryzlli - JMP przełożony

IX runda - 14.02.2011r.
1.JMP - FSWO 0:6 (24:52)
2.Nudel Team - Pogromcy 4:2(50:37)
3.A To My - Gryzlli 5:1 (47:39)
4.Jajcarze - Bizony 5:1 (47:34)
5.Z Gór My Syny - Tulipany 0:6 (30:52)
6.Mamuty - Szudra Team 4:2 (43:29)
7.Obiboki - Osieczna 4:2 (48:41)

Wyniki uzupełniające dotychczas przełożonych meczy.

1.Gryzlli:Pogromcy 2:4 (36:43)
2.Marsylia:Z Gór My Syny 3:3 (41:31)
3.Obiboki:Mamuty 1:5 (38:51)
4.Wodzu Prowadź: Bizony 6:0 (52:30)

VIII runda - 24.01.2011r.
1. Oj - JMP 3:3(48:39)
2. A To My - FSWO 4:2(44:42)
3. Wodzu Prowadź - Jajcarze 1:5(37:47)
4. Z Gór My Syny - Bizony 4:2(49:40)
5. Szudra Team - Marsylia 1:5(27:50)
6. Obiboki - Tulipany 4:2(39:43)
7. Osieczna - Nudel Team 1:5(28:46)
8. Mamuty - Gryzlli 1:5(44:51)
9 Pogromcy - pauzowali

VII runda - 17.01.2011r.
1. Obiboki - Z Gór My Syny 3:3(41:45)
2. Osieczna - Pogromcy 2:4(34:44)
3. Mamuty - Wodzu Prowadź 4:2(45:43)
4. Tulipany - A To My 5:1(49:39)
5. Marsylia - FSWO 6:0(52:0)
6. JMP - Bizony 6:0(52:21)
7. Jajcarze - Nudel Team 5:1(47:27)
8. Oj - Szudra Team 3:3(36:39)

VI runda - 10.01.2011r.
1. OJ - A TO MY 0:6(14:52)
2. WODZU PROWADŹ - NUDEL TEAM 4:2 (41:35)
3. POGROMCY - JMP 3:3 (40:29)
4. OBIBOKI - JAJCARZE 3:3 (49:49)
5. MAMUTY - BIZONY 3:3 (47:32)
6. TULIPANY - MARSYLIA 1:5 (38:49)
7. FSWO - SZUDRA TEAM 5:1 (49:39)
8. GRYZLLI - JAJCARZE 6:0 (52:0),
9. GRYZLLI - OSIECZNA przełożony

V runda - 03.01.2011r.
1. Oj - Wodzu Prowadź 3:3 (35-49)
2. Pogromcy - A To My 5:1 (42-41)
3. Z Gór My Syny - Nudel Team 5:1 (41-42)
4. Szudra Team - JMP 3;3 (43-36)
5. Osieczna - FSWO 0:6 (32:52)
6. Mamuty - Jajcarze 3:3 (47-36)
7. Tulipany - Gryzzli 3:3 (37-37)
8. Marsylia- Bizony 4:2 (46-37)
9. Obiboki pauzowały.

IV runda - 27.12.2010r.
1. OJ - POGROMCY 0:6 (28:52)
2. A TO MY - SZUDRA TEAM 4:2(46:40)
3. NUDEL TEAM - OBIBOKI 6:0 (52:21)
4. TULIPANY - FSWO 5:1 (44:38)
5. GRYZZLI - BIZONY 5:1 (47:28)
6. Z GÓR MY SYNY - WODZU PROWADŹ 5:1 (42:31)
7. MARSYLIA - JAJCARZE 6:0 (52: 0)
8. OSIECZNA - JMP 0:6 (0:52)

III runda - 20.12.2010r.
1. JMP - TULIPANY - 3:3 punkty z gry (34;38)
2. OBIBOKI - WODZU PROWADŹ - 0:6 (30:52)
3. POGROMCY - SZUDRA TEAM - 3:3 (46:36)
4. GRYZZLI - FSWO - 5:1 (49:46)
5. MAMUTY - NUDEL TEAM - 3:3 (43:45)
6. Z GÓR MY SYNY - OJ - 6:0 (52:11)
7. A TO MY - OSIECZNA - 6:0 (52:7)
8. MY Z GÓR SYNY - JAJCARZE - 6:0 (52:0)

II runda - 13.12.2010r.
1. OJ - Nudel Team - 1:5 (30:50)
2. A TO MY - JMP - 6:0 (57:27)
3. Pogromcy - FSWO - 2:4 (38:41)
4. Gryzli - Szudra Team - 4:2 (44:34)
5. Obiboki - Bizony - 4:2 (50:28)
6. Osieczna - Marsylia - 3:3 (40:40)
7. Tulipany - Mamuty - 6:0 (52:26)
8. Jajcarze - Z gor my syny - mecze przełożony
9. Wodzu prowadz – PAUZA

I runda - 06.12.2010r.
1. Oj - Obiboki - 2:4 (38:42)
2. Osieczna -Szudra Team - 5:1 (47:28)
3. Mamuty - Z gór my syny - 6:0 (52:42)
4. Tulipany - Pogromcy - 3:3 (45:44)
5. Marsylia -Wodzu Prowadź - 1:5 (13:47)
6. Bizony - A TO MY - 0:6 (29:52)
7. Gryzli - Nudel team - 4:2 (39:35)
8. Jajcarze - FSWO - 3:3 (40:46)
9. JMP - pauza

 

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
6591

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
sobota, 24 czerwca 2017
175 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Danuty, Jana, Janiny

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI