niedziela, 26 lutego 2017
Dzisiaj są imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
ŁSSP Synergy
Petanque
Lapetarde
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2312993
Dzisiaj:
134
Gości on-line:
2
Twoje IP:
54.205.168.74
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - klasyfikacja indywidualna - Pomorska Liga Petanque - 2011 - Pomorska Liga Petanque - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- klasyfikacja indywidualna

 

POMORSKA LIGA PETANQUE  2011

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

1. Zbigniew Hennig - Farhen/Sprint Owidz                                  178pkt.

2. Jan Neugebauer - Paintball Dunajki/ChTPF           158

3. Leszek Farjaszewski - Farhen/Sprint Owidz           113

4. Paweł Wilk - Gdańskie Bule/Gdańskie Bule           108

5. Ireneusz Klunder - Model 33/ChTPF                    104

6. Stanisław Wilk - Gdańskie Bule/Gdańskie Bule        77

7. Radosław Gólcz - Straż Leśna                              73

8. Dariusz Misterski - Tuchola Team/ChTPF               70

9. Andrzej Włodarczyk - Farhen/Sprint Owidz           68

10. Wiesław Nawrot - Old Devils/ChTPF                    61

11. Michał Kupiec - Arte Gdańsk/Gdańskie Bule        60

12. Ireneusz Czaja - Old Devils/ChTPF                      59

13. Czesław Selke - SPS/ChTPF                               57

14. Adrian Perszewski - Straż Leśna/ChTPF               56

15. Mariusz Jargiełło - Arte Gdańsk/Gdańlskie Bule   56

16. Łucja Neugebauer - Paintball Dunajki                55

17. Włodzimierz Szałek - Old Devils/ChTPF               50

18. Wiktor Wróblewski - Młodzież                           46

19. Marian Jerzy Panek - SPS/ChTPF                       41

20. Urszula Wilk - Gdańskie Boule                            41

21. Zbigniew Szyszka - Profi/ChTPF                          41

22. Paweł Neugebauer - Autodestrukcja Polanki/Chtpf     40

23. Andrzej Osiak - Osiak Team                               38

24. Patrick Chrabkowski - Dona Flor/Sprint Owidz     38

25. Jargiełło Sławomir - Arte Gdańsk/Gdańskie Bule  38

26. Rafał Symonowicz - Osiak Team                         37

27. Witold Lipiński - Old Devils/ChTPF                      37

28. Patryk Grzenkowski - Paintball Dunajki                33

29. Piotr Misterski - Tuchola Team                          33

30. Tadeusz Dalecki - Profi/ChTPF                           30

31. Kamil Czarnecki - Dona Flor                               29 

32. Grażyna Rocławska-Żołądek - Dona Flor/Sprint Owidz    26

33. Claudia Chrabkowski - Dona Flor/Sprint Owidz      24

34. Eugeniusz Grzywacz - Osiak Team                       21

35. Krzysztof Marszałowicz - Arte Gdańsk                 20

36. Tomasz Klunder - Model 33                               18

37. Łukasz Pałczyński - Tuchola Team                       17

38. Paweł Wesołowski - Koledzy                              17

39. Stanisław Słomion - SPS/ChTPF                           16

40. Błażej Chachowski - Koledzy                              14

41. Marek Pochodaj - Paintball Dunajki                     14

42. Marcin Idzikowski - Profi                                    13

43. Michał Sturmowski - Młodzież                             13

44. Kewin Filimonow - Straż Leśna/ChTPF                   13

45. Paweł Czaja - Old Devils                                      13

46. Weronika Osiak - Młodzież                                   12

47. Sara Goławska - Farhen                                       12

48. Jakub Kościelski - Paintball Dunajki                       12

49. Winicjusz Szyszka - Profi                                       9

50. Mateusz Osiak - Młodzież                                     8

51. Piotr Słomiński - Koledzy                                     8 

52. Mikołaj Ejsmont - Model 33                                  7

53. Ewelina Ejsmont - Model 33                                  7

54. Aleksandra Żołądek - Dona Flor                             6

55. Jan Misterski - Tuchola Team                               4

56. Grzegorz Kornowski - Sąsiedzi                               4

57. Jarosław Kamiński - Sąsiedzi                                  4

58. Andrzej Grzywacz - Osiak Team                             4 

59. Anna Osiak - Osiak Team                                      4

60. Henryk Kamiński - Sąsiedzi                                    3

61. Dariusz Mindykowski - SPS                                    3

62. Paweł Klunder - Model 33                                    2

63. Eugeniusz Płotka - SPS                                         2

64. Joanna Jargiełło - Arte Gdańsk/Gdańskie Bule        2

65. Mariusz Lipowicz - Autodestrukcja Polanki             1

66. Hanna Szyszka - Profi/ChTPF                                1

67. Marta Skomoroko - Autodestrukcja Polanki            1

68. Beata Klunder - Model 33                                    0

69. Marcin Świtała - Młodzież                                    0

70. Małgorzata Brylowska - Autodestrukcja Polanki       0

71. Damian Switała - Młodzież                                    0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Neugebauer
Ilość wyświetleń:
7576

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
niedziela, 26 lutego 2017
57 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
imieniny
Bogumiła, Eweliny, Mirosława

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI