środa, 26 kwietnia 2017
Dzisiaj są imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2487021
Dzisiaj:
165
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.80.58.75
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki - Pomorska Liga Petanque - 2011 - Pomorska Liga Petanque - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki

 

arkusz 2:

Pomorska Liga Petaque 2011grupaI  
             
Protokół spotkaniaz dnia13.0511.boiskoChojnice    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:PROFIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Czaja Paweł1Szyszka Zbigniew41301
single2Czaja Ireneusz2Idzikowski Marcin13910
 3Szałek Włodzimierz3Szyszka Hanna131010
 1Czaja Ireneusz1Szyszka Zbigniew    
dublet2Szałek Włodzimierz2Idzikowski Marcin131020
 rez. rez.     
 1Czaja Paweł1Szyszka Zbigniew    
triplet2Czaja Ireneusz2Idzikowski Marcin131130
 3Szałek Włodzimierz3Szyszka Hanna    
 rez. rez.     
           71
wynik spotkania:  

arkusz 3:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI
 
Protokół spotkaniaz dnia13.05.11boiskoChojnice    
Gospodarz:Straż LeśnaGoście:Sąsiedziwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Gólcz Radosław1Kornowski Grzegorz13710
single2Filimonow Kewin2Kamiński Henryk21301
 3Perszewski Adrian3Kamiński Jarosław131110
 1Gólcz Radosław1Kornowski Grzegorz    
dublet2Filimonow Kewin2Kamiński Jarosław121302
 rez. rez.     
 1Gólcz Radosław1Kornowski Grzegorz    
triplet2Filimonow Kewin2Kamiński Henryk31303
 3Perszewski Adrian3Kamiński Jarosław    
 rez. rez.     
           26
wynik spotkania:  

 

arkusz 4:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaII
 
Protokół spotkaniaz dnia12.05.11boiskoOwidz    
Gospodarz:KoledzyGoście:Farhenwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Chachowski Błażej1Włodarczyk Andrzej13710
single2Wesołowski Paweł2Hennig Zbigniew71301
 3Słomiński Piotr3Farjaszewski Leszek13910
 1Chachowski Błażej1Hennig Zbigniew    
dublet2Wesołowski Paweł2Farjaszewski Leszek01302
 rez.Słomiński Piotrrez.Włodarczyk Andrzej    
 1Chachowski Błażej1Hennig Zbigniew    
triplet2Wesołowski Paweł2Farjaszewski Leszek13730
 3Słomiński Piotr3Włodarczyk Andrzej    
 rez. rez.     
           53
wynik spotkania:  

arkusz 5:

Pomorska Liga Petanque 2011grupa II
 
Protokół spotkaniaz dnia17.05.2011boiskoOwidz
Gospodarz:FARHENGoście:DONA FLOREwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Zbigniew Hennig1Claudia Chrabkowski13210
single2Leszek Farjaszewski2Kamil Czarnecki13110
 3Andrzej Włodarczyk3Patrick Chrabkowski51301
 1Zbigniew Hennig1Patrick Chrabkowski    
dublet2Leszek Farjaszewski2Claudia Chrabkowski13820
 rez.Andrzej Włodarczykrez.Grażyna Rocławska    
 1Zbigniew Hennig1Patrick Chrabkowski    
triplet2Leszek Farjaszewski2Claudia Chrabkowski131030
 3Andrzej Włodarczyk3Grażyna Rocławska    
 rez. rez.Kamil Czarnecki    
           71
wynik spotkania:  

arkusz 6:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI
Protokół spotkaniaz dnia18.05.2011boiskoChojnice    
Gospodarz:SĄSIEDZIGoście:OLD DEVILSwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Henryk Kamiński1Wiesław Nawrot71301
single2Jarosław Kamiński2Włodzimierz Szałek01301
 3Grzegorz Kornowski3Ireneusz Czaja91301
 1Henryk Kamiński1Włodzimierz Szałek    
dublet2Grzegorz Kornowski2Paweł Czaja13120
 rez. rez.     
 1Henryk Kamiński1Wiesław Nawrot    
triplet2Jarosław Kamiński2Włodzimierz Szałek111303
 3Grzegorz Kornowski3Ireneusz Czaja    
 rez. rez.     
           26
wynik spotkania:  

arkusz 7:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia21.05.11boiskoDunajki
GospodarzePaintball DunajkiGoście:Tuchola Teamwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jan Neugebauer1Piotr Misterski13310
single2Patryk Grzenkowski2Łukasz Pałczyński13710
 3Łucja Neugebauer3Dariusz Misterski121301
 1Patryk Grzenkowski1Łukasz Pałczyński    
dublet2Łucja Neugebauer2Dariusz Misterski13620
 rez. rez.     
 1Jan Neugebauer1Łukasz Pałczyński    
triplet2Patryk Grzenkowski2Dariusz Misterski13630
 3Łucja Neugebauer3Piotr Misterski    
 rez. rez.     
           71
wynik spotkania:  

arkusz 8:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI
 
Protokół spotkaniaz dnia19.05.2011boiskoChojnice    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Wiesław Nawrot1Radosław Gólcz13710
single2Włodzimierz Szałek Kewin Filimonow101301
 3Ireneusz Czaja3Adrian Perszewski91301
 1Wiesław Nawrot1Radosław Gólcz    
dublet2Włodzimierz Szałek2Kewin Filimonow13920
 rez. rez.     
 1Ireneusz Czaja1Radosław Gólcz    
triplet2Włodzimierz Szałek2Kewin Filimonow111303
 3Wiesław Nawrot3Adrian Perszewski    
 rez. rez.     
           35
wynik spotkania:  

arkusz 9:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia20.05.2011boiskoDunajki    
Gospodarz:PAINTBALL DUNAJKIGoście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jan Neugebauer1Eugeniusz Grzywacz13910
single2Patryk Grzenkowski2Andrzej Osiak71301
 3Łucja Neugebauer3Rafał Symonowicz111301
 1Patryk Grzenkowski1Eugeniusz Grzywacz    
dublet2Jan Neugebauer2Rafał Symonowicz71302
 rez. rez.     
 1Patryk Grzenkowski1Eugeniusz Grzywacz    
triplet2Jan Neugebauer2Rafał Symonowicz13930
 3Łucja Neugebauer3Andrzej Osiak    
 rez. rez.     
           44
wynik spotkania:  

arkusz 10:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia21.05.11boiskoDunajki    
Gospodarz:TUCHOLA TEAMGoście:MODEL 33wynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Piotr Misterski1Mikołaj Ejsmont101301
single2Łukasz Pałczyński2Tomasz Klunder13310
 3Dariusz Misterski3Ireneusz Klunder61301
 1Piotr Misterski1Tomasz Klunder    
dublet2Łukasz Pałczyński2Ireneusz Klunder121302
 rez.Dariusz Misterskirez.Mikołaj Ejsmont    
 1Piotr Misterski1Mikołaj Ejsmont    
triplet2Łukasz Pałczyński2Tomasz Klunder13830
 3Dariusz Misterski3Ireneusz Klunder    
 rez. rez.Beata Klunder    
           44
wynik spotkania:  

arkusz 11:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia21.05.2011boiskoDunajki
Gospodarz:MŁODZIEŻGoście:Osiak Teamwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mateusz Osiak1Andrzej Osiak51301
single2Weronika Osiak2Rafał Symonowicz41301
 3Wiktor Wróblewski3Anna Osiak121301
 1Mateusz Osiak1Andrzej Osiak    
dublet2Wiktor Wróblewski2Rafał Symonowicz51302
 rez.Weronika Osiakrez.     
 1Mateusz Osiak1Andrzej Osiak    
triplet2Wiktor Wróblewski2Rafał Symonowicz81303
 3Weronika Osiak3Anna Osiak    
 rez. rez.     
           08
wynik spotkania:  

arkusz 12:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia22.05.11boiskoChojnice
Gospodarz:MODEL 33Goście:PAINTBALL DUNAJKIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mikolaj Ejsmont1Patryk Grzenkowski101301
single2Tomasz Klunder2Łucja Neugebauer13810
 3Ireneusz Klunder3Jan Neugebauer131210
 1Mikołaj Ejsmont1Łucja Neugebauer    
dublet2Ireneusz Klunder2Jan Neugebauer61302
 rez. rez.     
 1Mikołaj Ejsmont1Patryk Grzenkowski    
triplet2Tomasz Klunder2Łucja Neugebauer131230
 3Ireneusz Klunder3Jan Neugebauer    
 rez. rez.     
           53
wynik spotkania:  

arkusz 13:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI
Protokół spotkaniaz dnia boisko     
Gospodarz:SPSGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jerzy Panek1Kewin Filemonow13910
single2Stanisław Słomion2Radosław Gólcz91301
 3Czesław Selke3Adrian Perszewski13610
 1Czesław Selke1Radosław Gólcz    
dublet2Jerzy Panek2Kewin Filemonow131020
 rez.Stanisław Słomionrez.Adrian Perszewski    
 1Czesław Selke1Radosław Gólcz    
triplet2Stanisław Słomion2Kewin Filemonow51303
 3Jerzy Panek3Adrian Perszewski    
 rez. rez.     
           44
wynik spotkania:  

arkusz 14:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI
Protokół spotkaniaz dnia20.05.11boiskoChojnice
Gospodarz:SPSGoście:PROFIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Stanisław Słomion1Marcin Idzikowski131210
single2Czesław Selke2Tadeusz Dalecki13810
 3Jerzy Panek3Zbigniew Szyszka81301
 1Czesław Selke1Zbigniew Szyszka    
dublet2Jerzy Panek2Marcin Idzikowski21302
 rez.Stanisław Słomionrez.     
 1Czesław Selke1Zbigniew Szyszka    
triplet2Jerzy Panek2Tadeusz Dalecki61303
 3Stanisław Słomion3Marcin Idzikowski    
 rez. rez.     
           26
wynik spotkania:  

arkusz 15:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia28.05.11boiskoDunajki    
Gospodarz:OSIAK TEAMGoście:MODEL 33wynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Eugeniusz Grzywacz1Beata Klunder13910
single2Andrzej Osiak2Ireneusz Klunder51301
 3Rafał Symonowicz3Paweł Klunder13510
 1Andrzej Osiak1Beata Klunder    
dublet2Rafał Symonowicz2Ireneusz Klunder13720
 rez.Eugeniusz Grzywaczrez.     
 1Andrzej Osiak1Beata Klunder    
triplet2Rafał Symonowicz2Ireneusz Klunder13730
 3Eugeniusz Grzywacz3Paweł Klunder    
 rez. rez.     
           71
wynik spotkania:  

arkusz 17:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaII
Protokół spotkaniaz dnia24.05.2011boiskoOwidz    
Gospodarz:KOLEDZYGoście:DONA FLOREwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Błażej Chachowski1Patrick Chrabkowski13310
single2Paweł Wesołowski2Claudia Chrabkowski131110
 3Piotr Słomiński3Grażyna Rocławska13910
 1Paweł Wesołowski1Patrick Chrabkowski    
dublet2Błażej Chachowski2Claudia Chrabkowski111302
 rez. rez.     
 1Paweł Wesołowski1Patrick Chrabkowski    
triplet2Błażej Chachowski2Claudia Chrabkowski81303
 3Piotr Słomiński3Grażyna Rocławska    
 rez. rez.     
         584935
wynik spotkania:  

arkusz 20:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia5.06.11boiskoTuchola
Gospodarz:TUCHOLA TEAMGoście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Piotr Misterski1Eugeniusz Grzywacz13510
single2Łukasz Pałczyński2Andrzej Osiak131110
 3Dariusz Misterski3Ruafał Symonowicz41301
 1Piotr Misterski1Andrzej Osiak    
dublet2Łukasz Pałczyński2Ruafał Symonowicz13820
 rez.Dariusz Misterskirez.Eugeniusz Grzywacz    
 1Piotr Misterski1Eugeniusz Grzywacz    
triplet2Łukasz Pałczyński2Andrzej Osiak13330
 3Dariusz Misterski3Ruafał Symonowicz    
 rez. rez.     
           71
wynik spotkania:  

arkusz 21:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIII
Protokół spotkaniaz dnia:24.05.2011boisko:Gdańsk bulodrom    
Gospodarz:AUTODESTRUKCJA POLANKIGoście:GDAŃSKIE BOULESwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Małgorzata Brylowska1Stanisław Wilk01301
single2Paweł Neugebauer2Urszula Wilk13810
 3Mariusz Lipowicz3Paweł Wilk101301
 1Paweł Neugebauer1Stanisław Wilk    
dublet2Mariusz Lipowicz2Paweł Wilk61302
 rez. rez.     
 1Paweł Neugebauer1Stanisław Wilk    
triplet2Mariusz Lipowicz2Paweł Wilk101303
 3Małgorzata Brylowska3Urszula Wilk    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  14
           17
wynik spotkania:  

arkusz 22:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIII 
             
Protokół spotkaniaz dnia boiskoBulodrom Gdańsk    
Gospodarz:Gdańskie Boules31.05.2011Goście:Autodestrukcja Pollankiwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Stanisław Wilk1Małgorzata Brylowska13010
single2Paweł Wilk2Paweł Neugebauer121301
 3Urszula Wilk3Mariusz Lipowicz13410
 1Stanisław Wilk1Paweł Neugebauer    
dublet2Paweł Wilk2Mariusz Lipowicz13720
 rez. rez.     
 1Stanisław Wilk1Paweł Neugebauer    
triplet2Paweł Wilk2Mariusz Lipowicz13330
 3Urszula Wilk3Małgorzata Brylowska    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  41
      wynik spotkania:71

arkusz 23:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIII 
             
Protokół spotkaniaz dnia4.06.2011boiskobulodrom Gdańsk    
Gospodarz:ARTE GDAŃSKGoście:GDAŃSKIE BOULESwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mariusz Jargiełło1Paweł Wilk31301
single2Michał Kupiec2Stanisław Wilk101301
 3Joanna Jargiełło3Urszula Wilk01301
 1Mariusz Jargiełło1Paweł Wilk    
dublet2Michał Kupiec2Stanisław Wilk13620
 rez. rez.     
 1Mariusz Jargiełło1Paweł Wilk    
triplet2Michał Kupiec2Stanisław Wilk71303
 3 3Urszula Wilk    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  14
      wynik spotkania:26

arkusz 24:

Protokół spotkaniaz dnia boiskoGdańsk    
Gospodarz:Gdańlskie Boules4.06.11Goście:ARTE GDAŃSKwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Paweł Wilk1Mariusz Jargiełło13010
single2Stanisław Wilk2Sławomir Jargiełło13010
 3Urszula Wilk3Joanna Jargiełło13010
 1Paweł Wilk1Mariusz Jargiełło    
dublet2Stanisław Wilk2Sławomir Jargiełło13020
 rez. rez.Michał Kupiec    
 1Paweł Wilk1Mariusz Jargiełło    
triplet2Stanisław Wilk2Sławomir Jargiełło13030
 3Urszula Wilk3Joanna Jargiełło    
 rez. rez.Michał Kupiec    
      wygrane mecze    
      wynik spotkania:walkower80

arkusz 25:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaII 
             
Protokół spotkaniaz dnia2.06.2011boiskoOwidz    
Gospodarz:KOLEDZYGoście:FARHENwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Błażej Chachowski1Zbigniew Hennig61301
single2Piotr Słomiński2Leszek Farjaszewski51301
 3Paweł Wesołowski3Andrzej Włodarczyk101301
 1Błażej Chachowski1Zbigniew Hennig    
dublet2Piotr Słomiński2Leszek Farjaszewski71302
 rez. rez.     
 1Błażej Chachowski1Zbigniew Hennig    
triplet2Piotr Słomiński2Leszek Farjaszewski121303
 3Paweł Wesołowski3Andrzej Włodarczyk    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  08
wynik spotkania:  

arkusz 26:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia6.06.2011boiskoDunajki    
Gospodarz:MłodzieżGoście:Paintball Dunajkiwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Weronika Osiak1Patryk Grzenkowski51301
single2Marcin Świtała2Łucja Neugebauer121301
 3Michał Szturmowski3Jan Neugebauer131010
 1Marcin Świtała1Patryk Grzenkowski    
dublet2Michał Szturmowski2Jan Neugebauer71302
 rez. rez.     
 1Marcin Świtała1Patryk Grzenkowski    
triplet2Michał Szturmowski2Jan Neugebauer41303
 3Weronika Osiak3Łucja Neugebauer    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  17
wynik spotkania:  

arkusz 27:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia10.06.2011boiskoDunajki
Gospodarz:OSIAK TEAMGoście:PAINTBALL DUNAJKIwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Andrzej Osiak1Łucja Neugebauer81301
single2Rafał Symonowicz2Patryk Grzenkowski111301
 3Eugeniusz Grzywacz3Jan Neugebauer41301
 1Andrzej Osiak1Patryk Grzenkowski    
dublet2Rafał Symonowicz2Jan Neugebauer111302
 rez. rez.     
 1Andrzej Osiak1Patryk Grzenkowski    
triplet2Rafał Symonowicz2Jan Neugebauer31303
 3Eugeniusz Grzywacz3Łucja Neugebauer    
 rez. rez.     
      wygrane mecze  08
wynik spotkania:  

arkusz 28:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia13.06.11boiskoDunajki
Gospodarz:OSIAK TEAMGoście:MŁODZIEŻwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Andrzej Osiak1Michał Sturmowski71301
single2Rgafał Symonowicz2Weronika Osiak13010
 3Eugeniusz Grzywacz3Mateusz Osiak13810
 1Andrzej Osiak1Michał Sturmowski    
dublet2Rgafał Symonowicz2Mateusz Osiak101302
 rez.Andrzej Grzywacz +rez.     
 1Rgafał Symonowicz1Michał Sturmowski    
triplet2Andrzej Osiak2Weronika Osiak131130
 3Eugeniusz Grzywacz3Mateusz Osiak    
 rez.Andrzej Grzywacz +rez.     
      wygrane mecze  53
wynik spotkania:  

arkusz 29:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia15.06.11boiskoChojnice - Skiba
Gospodarz:MODEL 33Goście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Ewelina Ejsmont1Andrzej Grzywacz13710
single2Mikołaj Ejsmont2Amdrzej Osiak21301
 3Ireneusz Klunder3Rafał Symonowicz131210
 1Ewelina Ejsmont1Andrzej Osiak    
dublet2Ireneusz Klunder2Rafał Symonowicz51302
 rez.Mikołaj Ejsmontrez.     
 1Ewelina Ejsmont1Andrzej Osiak    
triplet2Mikołaj Ejsmont2Andrzej Grzywacz101303
 3Ireneusz Klunder3Rafał Symonowicz    
 rez.Beata Klunderrez.     
      wygrane mecze  26
wynik spotkania:  

arkusz 30:

Protokół spotkaniaz dnia17.06.11boiskoTuchola - Targowisko    
Gospodarz:TUCHOLA TEAMGoście:MŁODZIEŻwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Piotr Misterski1Damian Świtała13410
single2Dariusz Misterski2Michał Sturmowski131010
 3Łukasz Pałczyński3Wiktor Wróblewski131110
 1Dariusz Misterski1Wiktor Wróblewski    
dublet2Łukasz Pałczyński2Michał Sturmowski81302
 rez.Piotr Misterskirez.Damian Świtała    
 1Jan Misterski1Damian Świtała    
triplet2Łukasz Pałczyński2Weronika Osiak13630
 3Dariusz Misterski3Michał Sturmowski    
 rez.grałPiotr Misterskirez.grałWiktor Wróblewski    
      wygrane mecze4162
wynik spotkania:  
             

arkusz 31:

Protokół spotkaniaz dnia3.06.11boiskoBulodrom Chojnice    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:SPSwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Czaja Paweł1Słomion Stanisław13610
single2Lipiński Witold2Selke Czesław111301
 3Nawrot Wiesław3Panek Jerzy13710
 1Nawrot Wiesław1Selke Czesław    
dublet2Lipiński Witold2Panek Jerzy13420
 rez. rez.     
 1Nawrot Wiesław1Selke Czesław    
triplet2Lipiński Witold2Panek Jerzy61303
 3 3Słomion Stanisław    
 rez. rez.     
      wygrane mecze3244
wynik spotkania:  

arkusz 32:

Protokół spotkaniaz dnia boiskoCzrana Woda - bieżnia    
Gospodarz:DONA FLOREGoście:FARHENwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Chrabkowski Patrick1Hennig Zbigniew13810
single2Chrabkowski Claudia2Farjaszewski Leszek81301
 3Czarnecki Kamil3Włodarczyk Andrzej13610
 1Chrabkowski Claudia1Hennig Zbigniew    
dublet2Czarnecki Kamil2Farjaszewski Leszek81302
 rez. rez.     
 1Chrabkowski Patrick1Hennig Zbigniew    
triplet2Chrabkowski Claudia2Farjaszewski Leszek131030
 3Czarnecki Kamil3Włodarczyk Andrzej    
 rez. rez.     
      wygrane mecze3253
wynik spotkania:  

 

arkusz 33

Pomorska Liga Petanque 2011grupaII 
             
Protokół spotkaniaz dnia20.06.11boiskoCzarna Woda - stadion
Gospodarz:DONA FLOREGoście:KOLEDZYwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Chrabkowski Patrick1Wesołowski Paweł131010
single2Chrabkowski Claudia2Słomiński Piotr31301
 3Czarnecki Kamil3Chachowski Błażej13410
 1Chrabkowski Patrick1Chachowski Błażej    
dublet2Czarnecki Kamil2Wesołowski Paweł13520
 rez. rez.     
 1Chrabkowski Patrick1Wesołowski Paweł    
triplet2Rocławska Grażyna2Słomiński Piotr131130
 3Czarnecki Kamil3Chachowski Błażej    
 rez. rez.     
      małe punkty:554371
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 34

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia20.06.11boiskoTuchola targowisko    
Gospodarz:TUCHOLA TEAMGoście:PAINTABALL DUNAJKIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Dariusz Misterski1Łucja Neugebauer13510
single2Piotr Misterski2Jan Neugebauer101301
 3Jan Misterski3Patryk Grzenkowski91301
 1Dariusz Misterski1Jan Neugebauer    
dublet2Piotr Misterski2Patryk Grzenkowski31302
 rez.Jan Misterskirez.     
 1Dariusz Misterski1Jan Neugebauer    
triplet2Piotr Misterski2Patryk Grzenkowski51303
 3Jan Misterski3Łucja Neugebauer    
 rez. rez.     
      małe punkty:405717
wynik spotkania:
wygrane mecze:14  

arkusz 35

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia21.06.2011boiskoDunajki    
Gospodarz:PAINTBALL DUNAJKIGoście:MŁODZIEŻwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Patryk Grzenkowski1Wiktor Wróblewski13510
single2Łucja Neugebauer2Michał Sturmowski31301
 3Jan Neugebauer3Mateusz Osiak131210
 1Patryk Grzenkowski1Weronika Osiak    
dublet2Jan Neugebauer2Michał Sturmowski13820
 rez. rez.     
 1Patryk Grzenkowski1Michał Sturmowski    
triplet2Jan Neugebauer2Wiktor Wróblewski13330
 3Łucja Neugebauer3Mateusz Osiak    
 rez. rez.     
      małe punkty:554171
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

arkusz 36:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia18.06.11boiskoChojnice bulodrom SKIBA    
Gospodarz:SPSGoście:PROFIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jerzy Panek1Zigniew Szyszka71301
single2Stanisław Słomion2Hanna Szyszka131010
 3Czesław Selke3Winicjusz Szyszka41301
 1Czesław Selke1Winicjusz Szyszka    
dublet2Jerzy Panek2Marcin Idzikowski131120
 rez. rez.     
 1Czesław Selke1Winicjusz Szyszka    
triplet2Jerzy Panek2Zigniew Szyszka111303
 3Stanisław Słomion3Marcin Idzikowski    
 rez. rez.     
      małe punkty:486035
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

arkusz 37:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia21.06.11boiskoChojnice bulodrom SKIBA    
Gospodarz:SPSGoście:SĄSIEDZIwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mindykowski1Henryk Kamiński13510
single2Czesław Selke2Jarosław Kamiński101301
 3Jerzy Panek3Grzegorz Kornowski13410
 1Czesław Selke1Grzegorz Kornowski    
dublet2Jerzy Panek2Henryk Kamiński13820
 rez. rez.     
 1Czesław Selke1Henryk Kamiński    
triplet2Jerzy Panek2Jarosław Kamiński13230
 3Eugeniusz Płotka3Grzegorz Kornowski    
 rez. rez.     
      małe punkty:623271
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 38:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia boiskoChojnice - bulodrom SKIBA    
Gospodarz:MODEL 33Goście:TUCHOLA TEAMwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Ewelina Ejsmont1Piotr Misterski13410
single2Mikołaj Ejsmont2Dariusz Misterski41301
 3Ireneusz Klunder3Jan Misterski13710
 1Ewelina Ejsmont1Piotr Misterski    
dublet2Ireneusz Klunder2Dariusz Misterski13920
 rez.Mikołaj Ejsmontrez.Jan Misterski    
 1Ewelina Ejsmont1Piotr Misterski    
triplet2Ireneusz Klunder2Dariusz Misterski13330
 3Mikołaj Ejsmont3Jan Misterski    
 rez. rez.     
      małe punkty:563671
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 39:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia boiskoDunajki    
Gospodarz:MŁODZIEŻGoście:MODEL 33wynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mateusz Osiak1Ewelina Ejsmont111301
single2Michał Sturmowski2Mikołaj Ejsmont13310
 3Weronika Osiak3Paweł Klunder71301
 1Michał Sturmowski1Ewelina Ejsmont    
dublet2Mateusz Osiak2Mikołaj Ejsmont13220
 rez.Weronika Osiakrez.Ireneusz Klunder    
 1Weronika Osiak1Ewelina Ejsmont    
triplet2Mateusz Osiak2Mikołaj Ejsmont13330
 3Michał Sturmowski3Paweł Klunder    
 rez. rez.Ireneusz Klunder    
      małe punkty:573462
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 40:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV 
             
Protokół spotkaniaz dnia23.06.11boiskoDuanjki    
Gospodarz:Paintball DunajkiGoście:Model 33wynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jan Neugebauer1Ewelina Ejsmont13410
single2Patryk Grzenkowski2Mikołaj Ejsmont13910
 3Łucja Neugebauer3Ireneusz Klunder71301
 1Patryk Grzenkowski1Ewelina Ejsmont    
dublet2Jan Neugebauer2Ireneusz Klunder131020
 rez. rez.     
 1Patryk Grzenkowski1Ewelina Ejsmont    
triplet2Jan Neugebauer2Ireneusz Klunder13430
 3Łucja Neugebauer3Mikołaj Ejsmont    
 rez. rez.     
      małe punkty:594071
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 41:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia24.06.11boiskobulodrom SKIBA    
Gospodarz:SPSGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jerzy Panek1Radosław Gólcz13510
single2Stanisław Słomion2Adrian Perszewski71301
 3Czesław Selke3Kewin Filimonow121301
 1Czesław Selke1Radosław Gólcz    
dublet2Jerzy Panek2Adrian Perszewski121302
 rez. rez.Kewin Filimonow    
 1Jerzy Panek1Radosław Gólcz    
triplet2Czesław Selke2Adrian Perszewski131130
 3Stanisław Słomion3Kewin Filimonow    
 rez. rez.     
      małe punkty:575544
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz 42:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia17.06.11boiskobulodrom SKIBA    
Gospodarz:PROFIGoście:OLD DEVILSwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Winicjusz Szyszka1Wiesław Nawrot61301
single2Marcin Idzikowski2Włodzimierz Szałek91301
 3Zbigniew Szyszka3Paweł Czaja121301
 1Zbigniew Szyszka1Wiesław Nawrot    
dublet2Marcin Idzikowski2Paweł Czaja131120
 rez. rez.     
 1Winicjusz Szyszka1Ireneusz Czaja    
triplet2Marcin Idzikowski2Włodzimierz Szałek111303
 3Zbigniew Szyszka3Wiesław Nawrot    
 rez. rez.     
      małe punkty:516326
wynik spotkania:
wygrane mecze:14  

 

arkusz 43:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia23.06.11boiskobulodrom SKIBA    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Wiesław Nawrot1Radosław Gólcz51301
single2Włodzimierz Szałek2Adrian Perszewski13910
 3Ireneusz Czaja3Kewin Filimonow131110
 1Włodzimierz Szałek1Radosław Gólcz    
dublet2Ireneusz Czaja2Adrian Perszewski121302
 rez. rez.Kewin Filimonow    
 1Wiesław Nawrot1Radosław Gólcz    
triplet2Włodzimierz Szałek2Adrian Perszewski91303
 3Ireneusz Czaja3Kewin Filimonow    
 rez. rez.     
      małe punkty:525926
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz44:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia27.06.11boiskoCharzykowy - plaża
Gospodarz:SPSGoście:OLD DEVILSwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jerzy Panek1Wiesław Nawrot111301
single2Stanisław Słomion2Włodzimierz Szałek41301
 3Czesław Selke3Paweł Czaja41301
 1Czesław Selke1Ireneusz Czaja    
dublet2Jerzy Panek2Włodzimierz Szałek13820
 rez. rez.Paweł Czaja    
 1Czesław Selke1Paweł Czaja    
triplet2Jerzy Panek2Ireneusz Czaja121303
 3Stanisław Słomion3Wiesław Nawrot    
 rez. rez.     
      małe punkty:446026
wynik spotkania:
wygrane mecze:14  

 

arkusz 45:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia27.06.11boiskoChojnice bulodrom SKIBA
Gospodarz:PROFIGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Marcin Idzikowski1Kewin Filimonow13310
single2Winicjusz Szyszka2Adrian Perszewski121301
 3Tadeusz Dalecki3Radosław Gólcz121301
 1Tadeusz Dalecki1Radosław Gólcz    
dublet2Winicjusz Szyszka2Adrian Perszewski41302
 rez. rez.     
 1Marcin Idzikowski1Kewin Filimonow    
triplet2Winicjusz Szyszka2Adrian Perszewski13730
 3Tadeusz Dalecki3Radosław Gólcz    
 rez. rez.     
      małe punkty:544944
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz 46:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaI 
             
Protokół spotkaniaz dnia27.06.11boiskoChojnice bulodrom SKIBA
Gospodarz:STRAŻ LEŚNAGoście:PROFIwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Radosław Gólcz1Tadeusz Dalecki13910
single2Kewin Filimonow2Winicjusz Szyszka91301
 3Adrian Perszewski3Marcin Idzikowski21301
 1Radosław Gólcz1Tadeusz Dalecki    
dublet2Adrian Perszewski2Marcin Idzikowski131020
 rez. rez.     
 1Radosław Gólcz1Tadeusz Dalecki    
triplet2Kewin Filimonow2Winicjusz Szyszka11303
 3Adrian Perszewski3Marcin Idzikowski    
 rez. rez.     
      małe punkty:385835
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz 47:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIII
Protokół spotkaniaz dnia23.06.11boiskoGdańsk - bulodrom w parku R.    
Gospodarz:AUTODESTRUKCJA POLANKIGoście:ARTE GDAŃSKwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Paweł Neugebauer1Sławomir Jargiełło13710
single2Marta Skomoroko2Mariusz Jargiełło61301
 3Mariusz Lipowicz3Michał Kupiec71301
 1Paweł Neugebauer1Mariusz Jargiełło    
dublet2Marta Skomoroko2Michał Kupiec101302
 rez.Mariusz Lipowiczrez.Sławomir Jargiełło    
 1Paweł Neugebauer1Mariusz Jargiełło    
triplet2Marta Skomoroko2Michał Kupiec131030
 3Mariusz Lipowicz3Sławomir Jargiełło    
 rez. rez.     
      małe punkty:495644
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz 48:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia3.07.2011boiskoDunajki    
Gospodarz:MŁODZIEŻGoście:TUCHOLA TEAMwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Weronika Osiak1Piotr Misterski101301
single2Mateusz Osiak2Dariusz Misterski81301
 3Wiktor Wróblewski3Jan Misterski131110
 1Mateusz Osiak1Piotr Misterski    
dublet2Wiktor Wróblewski2Dariusz Misterski13820
 rez.Weronika Osiakrez.Jan Misterski    
 1Weronika Osiak1Piotr Misterski    
triplet2Wiktor Wróblewski2Dariusz Misterski01303
 3Mateusz Osiak3Jan Misterski    
 rez. rez.     
      małe punkty:445835
wynik spotkania:
wygrane mecze:23  

 

arkusz 49:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIVarkusz 49
             
Protokół spotkaniaz dnia3.07.2011boiskoDunajki    
Gospodarz:OSIAK TEAMGoście:TUCHOLA TEAMwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Rafał Symonowicz1Piotr Misterski13810
single2Andrzej Osiak2Dariusz Misterski111301
 3Eugeniusz Grzywacz3Jan Misterski131110
 1Rafał Symonowicz1Piotr Misterski    
dublet2Andrzej Osiak2Dariusz Misterski13620
 rez. rez.     
 1Rafał Symonowicz1Piotr Misterski    
triplet2Andrzej Osiak2Dariusz Misterski13530
 3Eugeniusz Grzywacz3Jan Misterski    
 rez. rez.     
      małe punkty:634371
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 50:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaIV
Protokół spotkaniaz dnia7.07.2011boiskoChojnice bulodrom SKIBA    
Gospodarz:MODEL 33Goście:MŁODZIEŻwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mikołaj Ejsmont1Wiktor Wróblewski21301
single2Tomasz Klunder2Weronika Osiak13510
 3Ewelina Ejsmont3Mateusz Osiak81301
 1Mikołaj Ejsmont1Wiktor Wróblewski    
dublet2Tomasz Klunder2Weronika Osiak101302
 rez.Ewelina Ejsmontrez.Mateusz Osiak    
 1Mikołaj Ejsmont1Wiktor Wróblewski    
triplet2Tomasz Klunder2Weronika Osiak21303
 3Ewelina Ejsmont3Mateusz Osiak    
 rez. rez.     
      małe punkty:355717
wynik spotkania:
wygrane mecze:14  

 

PÓŁFINAŁY

I - OWIDZ

arkusz 51

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałOwidzarkusz 51
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Owidz    
Gospodarz:FARHENGoście:OLD DEVILSwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Zbigniew Henig1Witold Lipiński13510
single2Leszek Farjaszewski2Wiesław Nawrot13610
 3Sara Goławska3Ireneusz Czaja81301
 1Zbigniew Henig1Witold Lipiński    
dublet2Leszek Farjaszewski2Wiesław Nawrot91302
 rez.Sara Goławskarez.Ireneusz Czaja    
 1Zbigniew Henig1Witold Lipiński    
triplet2Leszek Farjaszewski2Wiesław Nawrot41303
 3Sara Goławska3Ireneusz Czaja    
 rez. rez.     
      małe punkty:475026
wynik spotkania:  

arkusz 52

Pomorska Liga Petanque 2011półfinał Owidzarkusz 52
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Owidz    
Gospodarz:FARHENGoście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Zbigniew Hennig1Rafał Symonowicz91301
single2Leszek Farjaszewski2Eugeniusz Grzywacz111301
 3Sara Goławska3Andrzej Osiak13110
 1Zbigniew Hennig1Rafał Symonowicz    
dublet2Leszek Farjaszewski2Andrzej Osiak13520
 rez.Sara Goławskarez.Eugeniusz Grzywacz    
 1Zbigniew Hennig1Rafał Symonowicz    
triplet2Leszek Farjaszewski2Andrzej Osiak13530
 3Sara Goławska3Eugeniusz Grzywacz    
 rez. rez.     
      małe punkty:593762
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 53

Pomorska Liga Petanque 2011półfinał Owidzarkusz 53
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Owidz    
Gospodarz:GDAŃSKIE BOULEGoście:FARHENwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Paweł Wilk1Zbigniew Henig131110
single2Stanisław Wilk2Leszek Farjaszewski13810
 3Urszula Wilk3Sara Goławska13710
 1Paweł Wilk1Zbigniew Henig    
dublet2Stanisław Wilk2Leszek Farjaszewski11301
 rez.Urszula Wilkrez.Sara Goławska    
 1Paweł Wilk1Zbigniew Henig    
triplet2Stanisław Wilk2Leszek Farjaszewski11301
 3Urszula Wilk3Sara Goławska    
 rez. rez.     
      małe punkty:  35
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 54

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałOwidzarkusz 54
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Oowidz    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:GDAŃSKIE BOULEwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Witold Lipiński1Stanisław Wilk131010
single2Ireneusz Czaja2Paweł Wilk51301
 3Wiesław Nawrot3Urszula Wilk13010
 1Witold Lipiński1Stanisław Wilk    
dublet2Wiesław Nawrot2Paweł Wilk13320
 rez. rez.     
 1Witold Lipiński1Stanisław Wilk    
triplet2Wiesław Nawrot2Paweł Wilk91303
 3Ireneusz Czaja3Urszula Wilk    
 rez. rez.     
      małe punkty:533944
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 55

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałOwidzarkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Owidz    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Witold Lipiński1Rafał Symonowicz13710
single2Wiesław Nawrot2Andrzej Osiak61301
 3Ireneusz Czaja3Eugeniusz Grzywacz13210
 1Witold Lipiński1Rafał Symonowicz    
dublet2Wiesław Nawrot2Andrzej Osiak91302
 rez.Ireneusz Czajarez.Eugeniusz Grzywacz    
 1Witold Lipiński1Rafał Symonowicz    
triplet2Wiesław Nawrot2Andrzej Osiak13330
 3Ireneusz Czaja3Eugeniusz Grzywacz    
 rez. rez.     
      małe punkty:543853
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 56

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałOwidzarkusz 56
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11boiskobieżnia Owidz    
Gospodarz:GDAŃSKIE BOULEGoście:OSIAK TEAMwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Paweł Wilk1Rafał Symonowicz81301
single2Stanisław Wilk2Andrzej Osiak13510
 3Urszula Wilk3Eugeniusz Grzywacz81301
 1Paweł Wilk1Rafał Symonowicz    
dublet2Stanisław Wilk2Andrzej Osiak131120
 rez.Urszula Wilkrez.     
 1Paweł Wilk1Rafał Symonowicz    
triplet2Stanisław Wilk2Andrzej Osiak13230
 3Urszula Wilk3Eugeniusz Grzywacz    
 rez. rez.     
      małe punkty:554462
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 57:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałGdańskarkusz 57
             
Protokół spotkaniaz dnia17.08.11r.boiskobulodrom w Parku R.Reagana    
Gospodarz:ARTE GDAŃSKGoście:PAINTBALL DUNAJKIwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Michał Kupiec1Łucja Neugebauer131110
single2Sławomir Jargiełło2Marek Pochodaj13710
 3Mariusz Jargiełło3Jan Neugebauer131110
 1Michał Kupiec1Marek Pochodaj    
dublet2Sławomir Jargiełło2Jan Neugebauer121302
 rez. rez.     
 1Sławomir Jargiełło1Marek Pochodaj    
triplet2Mariusz Jargiełło2Jan Neugebauer131030
 3Michał Kupiec3Łucja Neugebauer    
 rez.Krzysztof Marszałowicz (+)rez.     
      małe punkty:645262
wynik spotkania:
wygrane mecze:41  

 

arkusz 58:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałGdańskarkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11r.boiskobulodrom w parku R.Reagana    
Gospodarz:ARTE GDAŃSKGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mariusz Jargiełło1xx13010
single2Sławomir Jargiełło2xx13010
 3Michał Kupiec3xx13010
 1Sławomir Jargiełło1xx    
dublet2Michał Kupiec2xx13020
 rez. rez.     
 1Mariusz Jargiełło1xx    
triplet2Sławomir Jargiełło2xx13030
 3Michał Kupiec3xx    
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
walkower - drużyna Straż Leśna nie dojechaławynik spotkania:
wygrane mecze:50  

 

aekusz 59:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinał Gdańskarkusz 59
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11r.boiskobulodrom w parku R.Reagana    
Gospodarz:ARTE GDAŃSKGoście:DONA FLORwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Mariusz Jargiełło1 13010
single2Sławomir Jargiełło2 13010
 3Michał Kupiec3 13010
 1Mariusz Jargiełło1     
dublet2Michał Kupiec2 13020
 rez. rez.     
 1Sławomir Jargiełło1     
triplet2Mariusz Jargiełło2 13030
 3Michał Kupiec3     
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
walkower - drużyna Dona Flor nie dojechaławynik spotkania:
wygrane mecze:    

 

arkusz 60:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałGdańskarkusz 60
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11r.boiskobulodrom w parku R.Reagana    
Gospodarz:PAINTBALL DUNAJKIGoście:DONA FLORwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Marek Pochodaj1 13010
single2Łucja Neugebauer2 13010
 3Jan Neugebauer3 13 10
 1Łucja Neugebauer1     
dublet2Jan Neugebauer2 13020
 rez. rez.     
 1Marek Pochodaj1     
triplet2Łucja Neugebauer2 13030
 3Jan Neugebauer3     
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
walkower - drużyna Dona Flor nie dojechaławynik spotkania:
wygrane mecze:50  

 

arkusz 61:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałGdańskarkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia17.09.11r.boiskobulodrom w parku R.Reagana    
Gospodarz:PAINTBALL DUNAJKIGoście:STRAŻ LEŚNAwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Marek Pochodaj1 13010
single2Łucja Neugebauer2 13010
 3Jan Neugebauer3 13010
 1Łucja Neugebauer1     
dublet2Jan Neugebauer2 13 20
 rez. rez.     
 1Marek Pochodaj1     
triplet2Łucja Neugebauer2 13030
 3Jan Neugebauer3     
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
walkower - drużyna Straż Leśna nie dojechaławynik spotkania:
wygrane mecze:    

 

arkusz 62:

Pomorska Liga Petanque 2011finałarkusz
      Chojnice
Protokół spotkaniaz dnia1.10.2011r.boiskobulodrom na kortach    
Gospodarz:FARHENGoście:ARTE GDAŃSKwynikpunkty
konkurencja Imię i Nazwisko    meczumeczowe
 1Zbigniew Henig1 13010
single2Leszek Farjaszewski2 13010
 3Andrzej Włodarczyk3 13010
 1Zbigniew Hennig1     
dublet2Leszek Farjaszewski2 13020
 rez.Andrzej Włodarczykrez.     
 1Zbigniew Hennig1     
triplet2Leszek Farjaszewski2 13030
 3Andrzej Włodarczyk3     
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
wynik spotkania:
walkower - drużyna ARTE GDAŃSK nie dojechała wygrane mecze:50  

 

arkusz 64:

Pomorska Liga Petanque 2011półfinałarkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia1.10.2011boiskobulodrom Chojnice    
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:PAINTBALL DUNAJKIwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Witold Lipiński1Jan Neugebauer01301
single2Włodzimierz Szałek2Łucja Neugebauer13710
 3Ireneusz Czaja3Jakub Kościelski13310
 1Włodzimierz Szałek1Jan Neugebauer    
dublet2Ireneusz Czaja2Łucja Neugebauer71302
 rez. rez.     
 1Witold Lipiński1Jan Neugebauer    
triplet2Włodzimierz Szałek2Łucja Neugebauer13030
 3Ireneusz Czaja3Jakub Kościelski    
 rez. rez.     
      małe punkty:463653
wynik spotkania:
wygrane mecze:32  

 

arkusz 65:

Pomorska Liga Petanque 2011o 3 miejscearkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia1.10.2011r.boiskobulodrom Chojnice    
Gospodarz:PAINTBALL DUNAJKIGoście:ARTE GDAŃSKwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1Jan Neugebauer1 13010
single2Łucja Neugebauer2 13010
 3Jakub Kościelski3 13010
 1Jan Neugebauer1     
dublet2Łucja Neugebauer2 13020
 rez. rez.     
 1Jan Neugebauer1     
triplet2Łucja Neugebauer2 13030
 3Jakub Kościelski3     
 rez. rez.     
      małe punkty:65080
wynik spotkania:
walower - drużyna ARTE GDAŃSK nie dojechała wygrane mecze:    

 

arkusz 63:

Pomorska Liga Petanque 2011grupaarkusz
             
Protokół spotkaniaz dnia boisko     
Gospodarz:OLD DEVILSGoście:FARHENwynikpunkty
konkurencjaImię i Nazwisko Imię i Nazwisko meczumeczowe
 1 1Zbigniew Hennig01301
single2 2Leszek Farjaszewski01301
 3 3Andrzej Włodarczyk01301
 1 1Zbigniew Hennig    
dublet2 2Leszek Farjaszewski01302
 rez. rez.Andrzej Włodarczyk    
 1 1Zbigniew Hennig    
triplet2 2Leszek Farjaszewski01303
 3 3Andrzej Włodarczyk    
 rez. rez.     
      małe punkty:06508
wynik spotkania:
walkower - drużyna OLD DEVILS odmówiła gry w finalewygrane mecze:05  

Jan Neugebauer
Ilość wyświetleń:
7509

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
środa, 26 kwietnia 2017
116 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
imieniny
Marii, Marzeny, Ryszarda

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI