wtorek, 27 czerwca 2017
Dzisiaj są imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2666998
Dzisiaj:
102
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.166.250.213
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony - wyniki - MFP w Jedlinie Zdrój - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

- wyniki

 

Historia
Międzynarodowego Festiwalu Petanque
w Jedlinie-Zdrój
I MFP – 2005 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

 

Piotr Matczuk

Petanka Wrocław

Zdzisław Kmieciak

Petanka Wrocław

Piotr Sołucki

Petanka Wrocław

II

 

Dominik Pilarski

ŻKB Żywiec

Tomasz Lipczyński

KSP Jedlina

Hubert Maciejewski

KSP Jedlina

III

 

Jarosław Cybulak

UPKS Kalonka Bula Łódź

Radosław Banaszkiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Mateusz Markiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

 

Dominik Pilarski

ŻKB Żywiec

Tomasz Lipczyński

KSP Jedlina

II

 

Piotr Błasiak

BROEN-Karo Dzierżoniów

Arek Wróbel

BROEN-Karo Dzierżoniów

III

 

Wojciech Hańczuk

KSP Słowianka Gorzów Wlkp.

Łukasz Kudła

KSP Słowianka Gorzów Wlkp.

 

II MFP – 2006 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

 

Dominik Pilarski

ŻKB Żywiec

Bogusław Biel

ŻKB Żywiec

Jarosław Dąbrowski

ŻKB Żywiec

II

 

Leszek Kleczkowski

KSP Jedlina

Emil Szafrański

KSP Jedlina

Edmund Łukaszewski

KSP Jedlina

III

 

Leszek Orpel

KSP Jedlina

Kamil Orpel

KSP Jedlina

Jerzy Siara

KSP Jedlina

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

 

Dominik Pilarski

ŻKB Żywiec

Hubert Maciejewski

KSP Jedlina

II

 

Edward Gajewski

Petanka Wrocław

Michał Krupiński

Petanka Wrocław

III

 

Ryszard Kowalski

BROEN-Karo Dzierżoniów

Mariola Wróbel

BROEN-Karo Dzierżoniów

 

III MFP – 2007 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Bule Zdrój

Kamil Orpel

KSP Jedlina

Leszek Orpel

KSP Jedlina

Natalia Orpel

KSP Jedlina

II

$S$

Andrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Szybon Kubiesa

ŻKB Żywiec

Jędrzej Śliż

ŻKB Żywiec

III

RAMAJA

Mateusz Markiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Radosław Banaszkiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Jarosław Cybulak

UPKS Kalonka Bula Łódź

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Doktorek i Grono

Piotr Błasiak

BROEN-Karo Dzierżoniów

Wojciech Cilindź

BROEN-Karo Dzierżoniów

II

VAIAKU

Radosław Banaszkiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Jarosław Cybulak

UPKS Kalonka Bula Łódź

III

La'Petarde

Daniel Planche

ULE-BULE Warszawa

Maciej Kowalski

ULE-BULE Warszawa

 

IV MFP – 2008 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Leszcze

Andrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Szymon Kubiesa

ŻKB Żywiec

Jędrzej Śliż

ŻKB Żywiec

II

Zmiłuj się nad nami

Dominik Pilarski

EKS Radwanice

Kamil Orpel

KSP Jedlina

Daniel Siara

KSP Jedlina

III

TORAMAJA

Mateusz Markiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Radosław Banaszkiewicz

UPKS Kalonka Bula Łódź

Jarosław Cybulak

UPKS Kalonka Bula Łódź

Tomasz Lipczyński

EKS Radwanice

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

2$

Andrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Jędrzej Śliż

ŻKB Żywiec

II

Ogórasy

Dominik Pilarski

EKS Radwanice

Daniel Lipczyński

EKS Radwanice

III

Mikołaje

Grzegorz Ladaczek

OKS "Sokół" Wrocław

Marek Cieśla

OKS "Sokół" Wrocław

 

V MFP – 2009 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Seniorzy Jedlina

Gabriel Kaźmierczak

KSP Jedlina

Edmund Łukaszewski

KSP Jedlina

Emil Szafrański

KSP Jedlina

II

Leszcze Żywiec

Andrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Jędrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Szymon Kubiesa

ŻKB Żywiec

III

ZHW Dzierżoniów

Zdzisław Cilindź

BROEN Karo Dzierżoniów

Henryk Kodeniec

BROEN Karo Dzierżoniów

Wojciech Cilindź

BROEN Karo Dzierżoniów

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

** Dwie Gwiazdki

Łukasz Kudła

ŻKB Żywiec

Szymon Kubiesa

ŻKB Żywiec

II

Bule Zdrój

Leszek Orpel

KSP Jedlina

Kamil Orpel

KSP Jedlina

III

Bingo

Ryszard Kowalski

BROEN-Karo Dzierżoniów

Paweł Pulak

BROEN-Karo Dzierżoniów

 

VI MFP – 2010 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Synergy

Marian Jarmondowicz

SDMSE Katowice

Rafał Kaczmarek

TKF "Liskowiak" Lisków

Robert Hojnacki

TKF "Liskowiak" Lisków

Bożena Zientarska

SDMSE Katowice

II

Jedlina Nova

Kamil Orpel

KSP Jedlina

Leszek Orpel

KSP Jedlina

Sergiusz Gądek

KSP Jedlina

III

ŻKB

Andrzej Śliż

ŻKB Żywiec

Marek Lach

ŻKB Żywiec

Szymon Kubiesa

ŻKB Żywiec

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Synergy II

Rafał Kaczmarek

TKF "Liskowiak" Lisków

Robert Hojnacki

TKF "Liskowiak" Lisków

II

Wirusy

Zygmunt Kan

Jeleniogórski Klub Petanque

Piotr Kraszewski

Jeleniogórski Klub Petanque

III

Jedlina Waldenburg

Kamil Orpel

KSP Jedlina

Sergiusz Gądek

KSP Jedlina

 

VII MFP – 2011 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Eksplozja

Dominik Pilarski

EKS Radwanice

Tomasz Lipczński

EKS Radwanice

Arkadiusz Sosiński

EKS Radwanice

II

Wschodzące Gwiazdy

Tadeusz Obuchowski

KSP Jedlina

Piotr Juś

KSP Jedlina

Gabriel Kaźmierczak

KSP Jedlina

III

Sąsiedzi

Jerzy Siara

KSP Jedlina

Hubert Maciejewski

KSP Jedlina

Ryszard Kowalski

BROEN-Karo Dzierżoniów

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

MKS Małgów

Rafał Kaczmarek

TKF "Liskowiak" Lisków

Robert Hojnacki

TKF "Liskowiak" Lisków

II

Sexplozja

Dominik Pilarski

EKS Radwanice

Tomasz Lipczyński

EKS Radwanice

III

Team Sudety

Daniel Woźniak

SKF "Sudety" Boguszów-Gorce

Bogdan Dybiec

SKF "Sudety" Boguszów-Gorce

VIII MFP – 2012 rok

Triplety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Synergy Jeden

Bożena Zientarska

ŁSSP Synergy Łódź

Daniel Cichocki

Śremski Klub Petanque

Ryszard Kowalski

BROEN-Karo Dzierżoniów

II

Germany Dresden 3

Adler Gerard

La Boule Rouge Dresden

Ploetz Heiko

La Boule Rouge Dresden

Bear Oliver

La Boule Rouge Dresden

III

Sudety Gorce Dwa

Artur Kałużny

SKF Sudety Boguszów-Gorce

Dawid Matuszewski

SKF Sudety Boguszów-Gorce

Mateusz Wiśniewski

SKF Sudety Boguszów-Gorce

 

Dublety

M-ce

Nazwa

Imię i nazwisko

Klub

I

Kowalski R.

Ryszard Kowalski

BROEN-Karo Dzierżoniów

Oskar Decc

BROEN-Karo Dzierżoniów

II

Totalne Nieogary

Krzysztof Borowiak jr

niezrzeszony

Daniel Cichocki

Śremski Klub Petanque

III

Orpels Team Jedlina

Leszek Orpel

KSP Jedlina

Kamil Orpel

KSP Jedlina

 

Klasyfikacja medalowa*

LP

Klub

Złoto

Srebro

Brąz

RAZEM

1

ŻKB Żywiec

12

7

3

22

2

KSP Jedlina

8

15

9

32

3

BROEN-Karo Dzierżoniów

8

4

3

15

4

TKF "Liskowiak" Lisków

6

 

 

6

5

EKS Radwanice

3

5

1

9

6

Petanka Wrocław

3

2

 

5

7

SDMSE Katowice

2

 

 

2

8

Śremski Klub Petanque

1

1

 

2

9

ŁSSP Synergy Łódź

1

 

 

1

10

La Boule Rouge Dresden (GER)

 

3

 

3

11

UPKS Kalonka Bula

 

2

9

11

12

Jeleniogórski Klub Petanque

 

2

 

2

13

niezrzeszony

 

1

 

 

14

SKF "Sudety" Boguszów-Gorce

 

 

5

5

15

OKS "Sokół" Wrocław

 

 

2

2

 

KSP Słowianka Gorzów Wlkp.

 

 

2

2

 

ULE-BULE Warszawa

 

 

2

2

 

* na podstawie liczby medali zdobytych przez zawodników danego klubu

Opracował:
Kamil Orpel

Stefan Bartkowiak
Ilość wyświetleń:
7145

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
wtorek, 27 czerwca 2017
178 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Cypriana, Emanueli, Władysława

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI