środa, 23 sierpnia 2017
Dzisiaj są imieniny Apolinarego, Miły, Róży
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2833125
Dzisiaj:
338
Gości on-line:
4
Twoje IP:
54.81.46.194
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Wyniki - Zimowe Grand Prix w Jedlinie Zdrój - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

Wyniki

 

Lista startowa

1. Kamil Orpel, Piotr Wijas, Sergiusz Gądek, (KSP Jedlina)
2. Leszek Orpel, Edmund Łukaszewski, Gabriel Kaźmierczak (KSP Jedlina)
3. Tadeusz Obuchowski, Leszek Tatuśko, Piotr Juś (KSP Jedlina)
4. Edward Serafin, Daniel Siara, Hubert Maciejewski (KSP Jedlina)
5. Jerzy Siara, Rafał Kowalczyk, Kamil Ladaczek (KSP Jedlina/Sokół Wrocław)
6. Stefan Bartkowiak, Grzegorz Ladaczek, Jacek Pakos (Buler Śrem/ Sokół Wrocław)
7. Henryka Lisiewicz, Anna Wołoszczak, Henryk Linder, Alfred Lisiewicz (SKFF Boguszów-Gorce)
8. Rafal Teufel, Karol Szulc, Marcin Kutyla (Katowice)
9. Dominik Majda, Bartosz Jasiński, Celina Lichnowska (Sokół Wrocław/Nysa)
10. Andrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Jędrzej Śliż (ŻKB Żywiec)
11. Marian Jarmondowicz, Damian Mesor, Bożena Zientarska (UPKS Bula Łódź)
12. Tomasz Lipczyński (nieobecny), Dominik Pilarski, Rafa Kaczmarek (EKS Radwanice)
13. Wąchała Marcin, Kastelik Joanna, Kudła Łukasz (Wałbrzych/Dzierżoniów/Bytom Odrz.)
14. Rafał Kieca, „Jano”, Piotr Broda (SKFF Wałbrzych)
15. Świetlik Kazimierz, Świetlik Maria, Świetlik Rafał (SKFF Boguszów-Gorce)
16. Kowalski Ryszard, Wróbel Sławomir, Cilindź Zdzisław (BROEN Dzierżoniów)

GRUPY

GRUPA „A”
1.R. Taufel
2.M. Wąchała
3.R. Kowalski
4.T. Lipczyński

RUNDA 1
1. R. Taufel - 4. T. Lipczyński 13:05
2. M. Wąchała - 3. R. Kowalski 08:07

RUNDA 2
1. R. Taufel - 3. R. Kowalski 05:13
2. M. Wąchała - 4. T. Lipczyński 13:10

RUNDA 3
1. R. Taufel - 2. M. Wąchała 06:07
3. R. Kowalski - 4. T. Lipczyński 13:03

Lp

Nazwa drużyny

Zw.

Małe pkt.

 

 

 

 

z

s

różnica

A1

M. Wąchała

3

28

23

5

A2

R. Kowalski

2

33

16

17

A3

R. Taufel

1

24

25

-1

A4

T. Lipczyński

0

18

39

-21

 

GRUPA „B”
1. J. Siara
2. L. Orpel
3. H. Lisiewicz
4. K. Świetlik

RUNDA 1
1. J. Siara - 4. K. Świetlik 13:06
2. L. Orpel - 3. H. Lisiewicz 13:06

RUNDA 2
1. J. Siara - 3. H. Lisiewicz 13:00
2. L. Orpel - 4. K. Świetlik 13:08

RUNDA 3
1. J. Siara - 2. L. Orpel 13:00
3. H. Lisiewicz - 4. K. Świetlik 13:05 

Lp

Nazwa drużyny

Zw.

Małe pkt.

 

 

 

 

z

s

różnica

B1

J. Siara

3

39

6

33

B2

L. Orpel

2

26

27

-1

B3

H. Lisiewicz

1

19

31

-12

B4

K. Świetlik

0

19

39

-20

 

GRUPA „C”

1. T. Obuchowski
2. A. Śliż
3. S. Bartkowiak
4. K. Orpel

RUNDA 1
1. T. Obuchowski - 4. K. Orpel 13:04
2. A. Śliż - 3. S. Bartkowiak 13:05

RUNDA 2
1. T. Obuchowski - 3. S. Bartkowiak 13:01
2. A. Śliż - 4. K. Orpel 13:01

RUNDA 3
1. T. Obuchowski - 2. A. Śliż 05:13
3. S. Bartkowiak - 4. K. Orpel 08:13

Lp

Nazwa drużyny

Zw.

Małe pkt.

 

 

 

 

z

s

różnica

C1

A. Śliż

3

39

11

28

C2

T. Obuchowski

2

31

18

13

C3

K. Orpel

1

18

34

-16

C4

S. Bartkowiak

0

14

39

-25

 

GRUPA „D”
1. J. Krawczyk
2. D. Majda
3. E. Serafin
4. R. Kieca

RUNDA 1
1. J. Krawczyk - 4. R. Kieca 07:08
2. D. Majda - 3. E. Serafin 07:13

RUNDA 2
1. J. Krawczyk - 3. E. Serafin 01:13
2. D. Majda - 4. R. Kieca 13:03

RUNDA 3
1. J. Krawczyk - 2. D. Majda 11:12
3. E. Serafin - 4. R. Kieca 13:08 

Lp

Nazwa drużyny

Zw.

Małe pkt.

 

 

 

 

z

s

różnica

D1

E. Serafin

3

39

16

23

D2

D. Majda

2

32

27

5

D3

R. Kieca

1

19

33

-14

D4

M. Jarmondowicz

0

19

33

-14

 

ĆWIERĆFINAŁY
M. Wąchała - L. Orpel 05:13
E. Serafin - T. Obuchowski 13:00
A. Śliż - D. Majda 13:00
J. Siara - R. Kowalski 13:06

PÓŁFINAŁY
L. Orpel - E. Serafin 08:11
A. Śliż - J. Siara 12:10

FINAŁ
A. Śliż - E. Serafin 13:11

Mecz o 3 m-ce
L. Orpel - J. Siara 13:05

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Andrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Jędrzej Śliż (ŻKB Żywiec)
2. Edward Serafin, Daniel Siara, Hubert Maciejewski (KSP Jedlina)
3. Leszek Orpel, Edmund Łukaszewski, Gabriel Kaźmierczak (KSP Jedlina)
4. Jerzy Siara, Rafał Kowalczyk, Kamil Ladaczek (KSP Jedlina/Sokół Wrocław)
5. Kowalski Ryszard, Wróbel Sławomir, Cilindź Zdzisław (BROEN Dzierżoniów)
6. Wąchała Marcin, Kastelik Joanna, Kudła Łukasz (Wałbrzych/Dzierżoniów/Bytom Odrz.)
7. Tadeusz Obuchowski, Leszek Tatuśko, Piotr Juś (KSP Jedlina)
8. Dominik Majda, Bartosz Jasiński, Celina Lichnowska (Sokół Wrocław/Nysa)

Stefan Bartkowiak

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
środa, 23 sierpnia 2017
235 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Apolinarego, Miły, Róży

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI