poniedziałek, 22 maja 2017
Dzisiaj są imieniny Emila, Neleny, Romy
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Najczęściej czytane
INTERmedi@ CUP 2015
E-kartki
Kącik klubowy
Medale, monety, pinsy, breloki
PUC Ciechocinek
Filmy na Youtube
Boulistenaute
Videos petanque
Petanque
Bulodrom
Pogoda
Drukierm
Licznik
Licznik odwiedzin:
2554033
Dzisiaj:
329
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.166.197.230
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Turniej dubletów o Puchar Bydgoskiego Klubu Petanque - wyniki - 2017 - Aktualności - Serwis Informacyjny Petanque.

 

Pobierz PDF

2017

 
2017-05-02

Turniej dubletów o Puchar Bydgoskiego Klubu Petanque - wyniki

W niedzielę 30.04.2017 r. na terenie KS Gwiazda w Bydgoszczy odbył się pierwszy turniej dubletów o Puchar Bydgoskiego Klubu Petanque.

Na starcie stanęło 16 drużyn. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim 5 rund + play-off turniej 4 najlepsze drużyny.

- 20170430_bydgoszcz_petanque_boiska1.jpg

- 20170430_bydgoszcz_petanque_boiska2.jpg

- 20170430_bydgoszcz_petanque_boiska3.jpg

- 20170430_bydgoszcz_petanque_boiska4.jpg

Pogoda okazał się łaskawą, a cały turniej przebiegał od pierwszej do ostatniej rundy pod znakiem zaciętych i wyrównanych pojedynków. Do ostatniej rundy toczono boje o dostanie się do pierwszej czwórki co dawało awans do turnieju pucharowego.

Z przyjemnością informuję, że do fazy play-off turnieju zakwalifikowały się następujące drużyny:

  1. Leszek Krall, Joanna Krall

  2. Jan Sławiński, Jerzy Szczepański

  3. Bartosz Służewski, Ariel Służewski

  4. Tomasz Gołdyn, Joanna Gołdyn

Po rozegraniu rund turniejowych puchary zdobyli:

I miejsce: Leszek Krall, Joanna Krall
II miejsce: Jan Sławiński, Jerzy Szczepański
III miejsce: Bartosz Służewski, Ariel Służewski

Gratulujemy!!!

Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach oraz za wspaniałą atmosferę.

- 20170430_bydgoszcz_petanque_boiska5.jpg

- 20170430_bydgoszcz_petanque_puchary.jpg

Komplet wyników:

Runda 1 ( pobierz )

Runda 2 ( pobierz )

Runda 3 ( pobierz )

Runda 4 ( pobierz )

Runda 5 ( pobierz )

Wyniki eliminacji ( pobierz )

Półfinały:
Leszek Krall - Tomasz Gołdyn 13:07
Jan Sławiński - Bartosz Służewski 13:05

O III miejsce
Tomasz Gołdyn - Bartosz Służewski 02:13

Finał
Leszek Krall - Jan Sławiński 13:09

Leszek Krall
 
Ilość wyświetleń:
307

 UWAGA !!!
Zdjęcia z Klubowych Mistrzostw Polski
znajdują się już w galerii.

Zdjęcie tygodnia
Z archiwum x
kalendarz 2015
Kalendarz 2014
MŚ 2014 Tahiti
Santa Suzana 2014
Ciechocinek 2013
Travemunde 2013
Jarny 2012
Kalendarz 2013
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Lilleservice
Turnieje - rejestracja
Santa Suzana
Galeria
poniedziałek, 22 maja 2017
142 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Emila, Neleny, Romy

tel.: +48 697 555 145, email: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl, http://www.petanque.net.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI